Була нагороджена за "хорошу працю": Затримано важливу фігурантку справи Гандзюк (фото)

СБУ оголосила, що зараз активно працює над версією, що вбивство Катерини Гандзюк сталося через її активну позицію з відвертою критикою очільників області щодо вирубки лісу.
На Херсонщині затримали нову фігурантку справи Гандзюк. Фото: Фейсбук.

В ніч на 22 грудня було затримано одну з фігуранток у справі вбивства Катерини Гандзюк голову Олешківської РДА Олену Кравченко-Скалозуб. Про це повідомила журналістка Мар’яна П’єцух у Facebook, передають Патріоти України.

"Друг Катерини Гандзюк місцевий політик Олександр Власов повідомив, що вночі затримана голова Олешківської РДА - Олена Кравченко-Скалозуб (на фото з дитиною), яку опоненти (і її чоловіка) називали координаторами вирубки лісу в районі. Зокрема, саме в цьому районі в травні згоріло 600 гектарів лісу - щоб потім зайнятися вирубкою під виглядом санітарної чистки, але трохи перестаралися, і згоріло надто багато дерев. А ще вона радниця голови Херсонської ОДА Гордеєва, який нещодавно її нагородив за хорошу роботу", - йдеться у повідомленні.

За словами журналістки, днями СБУ оголосила, що зараз активно працює над версією, що вбивство Гандзюк сталося через її активну позицію з відвертою критикою очільників області щодо вирубки лісу.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...