"Били молотками по голові. Цілилися в скроню": Бочкала розповів про замах на антикорупціонера в Чернівцях (фото)

Постраждалий активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області.

Активіста в Чернівцях намагались вбити. Фото: соцмережі.

Увечері 9 березня напали на координатора громадської організації "Стоп корупції" у Чернівецькій області Миколу Петиченко. Про це повідомив у Facebook журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

"Скоєно напад на координатора "Стоп корупції" у Чернівецькій області Петиченка! Хоча це я м'яко формулюю. Схоже на замах. Били молотками по голові. Цілилися в скроню. Зовсім трохи промахнулися", – написав він.

За словами журналіста, напад стався в центрі Чернівців. "Нападників було двоє. Коля просто вийшов із магазину. Тварюки вискочили з машини. Почали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті. Подію він однозначно пов'язує зі своєю громадською діяльністю. Кілька місяців тому було зламано електронну пошту Петиченка. Зі скриньки було вилучено документи і фотографії, які компрометують першого заступника прокурора області", – розповів він.

Бочкала зазначив, що Петиченко активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області. "Список ворогів важкий і його можна продовжити. І водночас, усі вони заодно, за принципом – рука руку миє. Разом бухають і паряться у саунах... Оголошуємо безстроковий протест з усіма наслідками доти, поки винні не зазнають покарання", – написав журналіст.

7 березня було скоєно напад на активіста "Стоп корупції" у Чернівцях Валерія Аіріні. Петиченко заявив, що нападники передали Аіріні "привіт від Ігоря Васильовича". За його словами, так звати першого заступника прокурора Чернівецької області.


"В польоті літак не палав і я не бачив, щоб він зачепився": Очевидець – про катастрофу Ан-26

вівторок, 29 вересень 2020, 13:45

Ярослав Тарасов міг опинитися під Ан-26, який упав, якби вчасно не загальмував. Харків'янин Ярослав Тарасов, який випадково став свідком катастрофи Ан-26 в Чугуєві, розповів про моторошні деталі трагедії та про те, як намагався врятувати двох вцілілих ...

Скрепи злякались: Тренерка збірної РФ назвала самогубством поїздку до Києва на ЧЄ з гімнастики

вівторок, 29 вересень 2020, 13:15

Президентка Всеросійської федерації художньої гімнастики (ВФХГ) і головна тренерка збірної РФ Ірина Вінер-Усманова пояснила рішення не їхати на чемпіонат Європи, який відбудеться в Києві з 26 по 29 листопада, повідомляють Патріоти України. В інтерв'ю в...