"Били молотками по голові. Цілилися в скроню": Бочкала розповів про замах на антикорупціонера в Чернівцях (фото)

Постраждалий активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області.

Активіста в Чернівцях намагались вбити. Фото: соцмережі.

Увечері 9 березня напали на координатора громадської організації "Стоп корупції" у Чернівецькій області Миколу Петиченко. Про це повідомив у Facebook журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

"Скоєно напад на координатора "Стоп корупції" у Чернівецькій області Петиченка! Хоча це я м'яко формулюю. Схоже на замах. Били молотками по голові. Цілилися в скроню. Зовсім трохи промахнулися", – написав він.

За словами журналіста, напад стався в центрі Чернівців. "Нападників було двоє. Коля просто вийшов із магазину. Тварюки вискочили з машини. Почали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті. Подію він однозначно пов'язує зі своєю громадською діяльністю. Кілька місяців тому було зламано електронну пошту Петиченка. Зі скриньки було вилучено документи і фотографії, які компрометують першого заступника прокурора області", – розповів він.

Бочкала зазначив, що Петиченко активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області. "Список ворогів важкий і його можна продовжити. І водночас, усі вони заодно, за принципом – рука руку миє. Разом бухають і паряться у саунах... Оголошуємо безстроковий протест з усіма наслідками доти, поки винні не зазнають покарання", – написав журналіст.

7 березня було скоєно напад на активіста "Стоп корупції" у Чернівцях Валерія Аіріні. Петиченко заявив, що нападники передали Аіріні "привіт від Ігоря Васильовича". За його словами, так звати першого заступника прокурора Чернівецької області.


Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...