"Били молотками по голові. Цілилися в скроню": Бочкала розповів про замах на антикорупціонера в Чернівцях (фото)

Постраждалий активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області.

Активіста в Чернівцях намагались вбити. Фото: соцмережі.

Увечері 9 березня напали на координатора громадської організації "Стоп корупції" у Чернівецькій області Миколу Петиченко. Про це повідомив у Facebook журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

"Скоєно напад на координатора "Стоп корупції" у Чернівецькій області Петиченка! Хоча це я м'яко формулюю. Схоже на замах. Били молотками по голові. Цілилися в скроню. Зовсім трохи промахнулися", – написав він.

За словами журналіста, напад стався в центрі Чернівців. "Нападників було двоє. Коля просто вийшов із магазину. Тварюки вискочили з машини. Почали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті. Подію він однозначно пов'язує зі своєю громадською діяльністю. Кілька місяців тому було зламано електронну пошту Петиченка. Зі скриньки було вилучено документи і фотографії, які компрометують першого заступника прокурора області", – розповів він.

Бочкала зазначив, що Петиченко активно співпрацює з румунським НАБУ у боротьбі з контрабандою лісу і сигарет, тому серед замовників нападу може бути глава митниці Чернівецької області. "Список ворогів важкий і його можна продовжити. І водночас, усі вони заодно, за принципом – рука руку миє. Разом бухають і паряться у саунах... Оголошуємо безстроковий протест з усіма наслідками доти, поки винні не зазнають покарання", – написав журналіст.

7 березня було скоєно напад на активіста "Стоп корупції" у Чернівцях Валерія Аіріні. Петиченко заявив, що нападники передали Аіріні "привіт від Ігоря Васильовича". За його словами, так звати першого заступника прокурора Чернівецької області.


Усі знайомі кажуть: "Не вірю"... Помер Володимир Яворівський, письменник, громадський діяч, політик

субота, 17 квітень 2021, 11:42

Ранком суботи 17 квітня повідомили про смерть відомого українського письменника та громадсько-політичний діяча Володимира Яворівського. Сумну звістку першим у Facebook оприлюднив ексдепутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначають Патріоти...

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...