Час "гострити лижі", поки не настав колапс: Мегапопулярний московський телеведучий отримав паспорт Ізраїлю

Мотив і мета, за якими Іван Ургант прийняв рішення про отримання ізраїльського громадянства, поки невідомі.

Іван Ургант став громадянином Ізраїлю. Фото:БелТА

Телеведучий Іван Ургант отримав громадянство Ізраїлю. Про це повідомляє ізраїльська російськомовна газета "Вести", передають Патріоти України.

За даними видання, Ургант прилетів в аеропорт Бен-Гуріон 10 червня, й офіційно став новим репатріантом, отримавши посвідчення особи громадянина Ізраїлю ("теудат-зеут").

Відзначається, що в Тель-Авів Ургант прилетів з дружиною Наталею Кікнадзе і доньками. При цьому, за даними джерела, найближчим часом Ургант планує повернутися в Росію для зйомок передачі "Вечірній Ургант".

Мотив і мета, за якими Ургант прийняв рішення про отримання ізраїльського громадянства, поки невідомі. Ізраїльський закордонний паспорт дає право безвізового в'їзду в 161 країну світу.

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...

"Ми всі ці два роки війни виконуємо свої обов'язки": Одеські медики звернулися до президента з вимогою

неділя, 16 червень 2024, 21:10

В Одесі незалежна профспілкова організація Центру екстреної медичної допомоги закликала Президента України Володимира Зеленського забронювати співробітників «екстренки» від мобілізації. Петиція уже зібрала понад дев'ять тисяч підписів, передають Патріо...