"Чекайте інший тролейбус": В Одесі стався кричущий інцидент з дідусем на візку (відео)

Чоловік похилого віку на інвалідному візку попросив водія проїхати трохи далі, щоб той міг зайти через задні двері, проте водій відмовився.

Інвалідам марно сподіватися на одеські тролейбуси? Ілюстрація: соцмережі.

В Одесі зразу два водії тролейбусів відмовилися допомогти пенсіонерові з інвалідністю зайти в транспорт. Відповідні відео з'явилися в пабліку "Чорний список Одеса" в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

За словами очевидців, чоловік похилого віку на інвалідному візку попросив водія проїхати трохи далі, щоб той міг зайти через задні двері, проте водій відмовився, аргументувавши це тим, що ззаду їде такий самий тролейбус.

"Ми 20 хвилин чекали тролейбус. В кінці приїхали 2 нових. І жоден водій не вийшов, щоб допомогти інваліду потрапити в тролейбус. Водій 10-ки сказав:" Ззаду такий же. Сідайте в нього", водій 9-го тролейбуса показала руками у шиї і теж не зупинилася. Потім приїхала стара 7-ка, але вона дідусеві не підійшла. Він вирішив поїхати додому на своїх двох", - розповіли в пості очевидці.

Директор компанії-перевізника, в якій працюють обидва водії, Дмитро Жеман повідомив, що вони понесуть відповідальність за цей інцидент. "Зазначені співробітники відсторонені від управління, тепер вони будуть стежити за санітарним станом території тролейбусного ДЕПО", - пообіцяв директор КП "Одесміськелектротранс" Дмитро Жеман.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...