"Чекайте інший тролейбус": В Одесі стався кричущий інцидент з дідусем на візку (відео)

Чоловік похилого віку на інвалідному візку попросив водія проїхати трохи далі, щоб той міг зайти через задні двері, проте водій відмовився.

Інвалідам марно сподіватися на одеські тролейбуси? Ілюстрація: соцмережі.

В Одесі зразу два водії тролейбусів відмовилися допомогти пенсіонерові з інвалідністю зайти в транспорт. Відповідні відео з'явилися в пабліку "Чорний список Одеса" в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

За словами очевидців, чоловік похилого віку на інвалідному візку попросив водія проїхати трохи далі, щоб той міг зайти через задні двері, проте водій відмовився, аргументувавши це тим, що ззаду їде такий самий тролейбус.

"Ми 20 хвилин чекали тролейбус. В кінці приїхали 2 нових. І жоден водій не вийшов, щоб допомогти інваліду потрапити в тролейбус. Водій 10-ки сказав:" Ззаду такий же. Сідайте в нього", водій 9-го тролейбуса показала руками у шиї і теж не зупинилася. Потім приїхала стара 7-ка, але вона дідусеві не підійшла. Він вирішив поїхати додому на своїх двох", - розповіли в пості очевидці.

Директор компанії-перевізника, в якій працюють обидва водії, Дмитро Жеман повідомив, що вони понесуть відповідальність за цей інцидент. "Зазначені співробітники відсторонені від управління, тепер вони будуть стежити за санітарним станом території тролейбусного ДЕПО", - пообіцяв директор КП "Одесміськелектротранс" Дмитро Жеман.

Хіти тижня. Україна опинилася у центрі міжнародного скандалу з "викраденням" дитини (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 2:00

Маленьку дівчинку Мішель-Андреа з українсько-мексиканської сім'ї можуть забрати у матері і відправити за океан, до її батька-іноземця. У лютому матір дитини Яну Чистякову вже запрошували на розмову до управління юстиції Запорізької області. Їй запропон...

Хіти тижня. "По-хорошему завидую жителям Славянска", - пенсіонерка із окупованого Дебальцева

понеділок, 26 серпень 2019, 1:00

В окупації у провінційних містечках можна побачити хіба що порожні вулиці та розруху, а на підконтрольній території може повільно, але весь час щось ремонтують та прикрашають... "Каждый раз меня приятно удивляет город. Всегда в нем что-то строят, ремон...