Черкаси, Новомосковськ, тепер і Кривий Ріг: Діти падають непритомними впродовж дня під час святкового заходу

Наразі відомо напевно, що це - не харчове отруєння. Версії черкаських рятувальників про можливі випаровування міської каналізації малоймовірні - через аналогічні випадки в інших містах України.

Дітям неочікувано стало зле. Фото: krlife.com.ua.

8 травня на проспекті Миру у Кривому Розі проходив парад, приурочений до Дня пам'яті та примирення. На торжество за традицією вивели студентів коледжів і «суворівців». Вони урочисто марширували в колоні. Чотири людини раптом знепритомніли. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на krlife.com.ua.
За попередньою інформацією, з ладу вивели трьох студентів «Крауса» і ще одного учня ліцею з посиленою військовою підготовкою. Першу допомогу на місці їм надали медики.

Нагадаємо, що дуже схожі інциденти сталися сьогодні в Новомосковську та Черкасах, де постраждали кілька десятків дітей.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...