"Чого ти приперлася в Мінськ, Надя?": Портніков прокоментував переговори Савченко з терористами (відео)

Насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків.

Надія Савченко. Фото:LB.ua

Під час телепередачі "Політклуб Віталія Портнікова" виникла суперечка щодо недавніх переговорів народного депутата Надії Савченко з очільниками терористичних організацій Л/ДНР. Публіцист Віталій Портніков доступно роз’яснив, у чому проблема нардепа Надії Савченко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

Питання стосувалось, у першу чергу, того, чи приносять ці переговори користь чи шкоду. Крім того, учасників дискусії цікавило: про що конкретно йшла мова на зустрічах нардепа з терористами. Відтак, Портніков взяв на себе роль глави так званої "ДНР" Олександра Захарченка.

Він поставив конкретне питання: "Надю, що ти можеш мені запропонувати?" У ході обговорення з’ясувалось, що насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків. Звідси напрошується висновок, що такі переговори влаштовуються кимось, хто має змогу давати вказівки як терористам, так і скандальному нардепу.

Як відомо, нардеп Надія Савченко дала черговий інформаційний привід – у білоруській столиці вона провела ні з ким не узгоджену зустріч з очільниками терористичних організацій. Відтак, кількома днями пізніше політик заявила, що Захарченко і Плотницький – не терористи, а просто воюють з владою як свого часу люди на Майдані виступали проти Януковича.

Хіти тижня. Зіркова фанатка Путіна засвітилася в елітному київському готелі (фото)

вівторок, 20 серпень 2019, 20:00

Колишня учасниця гурту "Серебро" Олена Темнікова, яка зізнавалася в любові до президента РФ Володимира Путіна, приїхала до Києва. На своїй сторінці в Instagram Темнікова поділилася знімками, які свідчать про те, що вона приїхала до української столиці,...

"Українська стіна плачу": Мережу підірвало сильне фото про війну на Донбасі

вівторок, 20 серпень 2019, 19:59

Кордон між Україною і "русскім міром" - це стіна на Михайлівській площі. Українців зворушило фото Стіни пам'яті Героїв, які загинули на війні, розв'язаній Росією на Донбасі. Вона знаходиться біля Михайлівського собору в Києві. Емоційну світлину з глибо...