"Чого ти приперлася в Мінськ, Надя?": Портніков прокоментував переговори Савченко з терористами (відео)

Насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків.

Надія Савченко. Фото:LB.ua

Під час телепередачі "Політклуб Віталія Портнікова" виникла суперечка щодо недавніх переговорів народного депутата Надії Савченко з очільниками терористичних організацій Л/ДНР. Публіцист Віталій Портніков доступно роз’яснив, у чому проблема нардепа Надії Савченко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

Питання стосувалось, у першу чергу, того, чи приносять ці переговори користь чи шкоду. Крім того, учасників дискусії цікавило: про що конкретно йшла мова на зустрічах нардепа з терористами. Відтак, Портніков взяв на себе роль глави так званої "ДНР" Олександра Захарченка.

Він поставив конкретне питання: "Надю, що ти можеш мені запропонувати?" У ході обговорення з’ясувалось, що насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків. Звідси напрошується висновок, що такі переговори влаштовуються кимось, хто має змогу давати вказівки як терористам, так і скандальному нардепу.

Як відомо, нардеп Надія Савченко дала черговий інформаційний привід – у білоруській столиці вона провела ні з ким не узгоджену зустріч з очільниками терористичних організацій. Відтак, кількома днями пізніше політик заявила, що Захарченко і Плотницький – не терористи, а просто воюють з владою як свого часу люди на Майдані виступали проти Януковича.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...