
В інтернеті з'явилася інфографіка, на якій наочно показано, що для збереження дерев треба садити не саджанці, а чиновників, які дозволяють незаконну вирубку лісів. Інфографіку опублікував у своєму Twitter киянин Ярослав Дроботун, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Як зберегти дерева", - підписав він картинку. Вона має назву "Саджайте правильно".
"Якщо посадити саджанець - виросте дерево. Якщо посадити лісоруба, що незаконно вирубує дерева, буде більше на сто дерев. Якщо посадити чиновника, який це дозволив, буде більше на тисячу дерев", - зазначено в інфографіці.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...