
Переможниця Кубка світу з біатлону 2015/2016 і лідер загального заліку поточного розіграшу Габріела Коукалова заявила про необхідність відсторонення біатлонної збірної Росії від міжнародних змагань. Про це дворазова чемпіонка світу з Чехії розповіла в інтерв'ю виданню Чемпіонат, інформують Патріоти України.
"Коли люди і команди не поважають міжнародні антидопінгові правила, вони не повинні з нами змагатися. Мені складно пояснити це англійською, але мова повинна йти і про команду, в якій дуже багато спортсменів попадалися на допінгу", - зазначила спортсменка.
Вона також представила альтернативний варіант покарання. "Можливо, компромісним варіантом було б відібрати по одному-два місця в Кубку світу як покарання за масове вживання допінгу. Це було б справедливо", - підсумувала спортсменка.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...