Для чого Кремль хапає і хапатиме нових заручників: Росіяни погодились обміняти Сущенка на якогось путінського "щура", Фейгін вже погоджує "кандидатуру"

Адвокат додав, що він не знає, хто може бути тією особою, на яку Україна може обміняти Сущенка.

Марк Фейгін. Фото:www.russiaru.net

Адвокат незаконно утримуваного в Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін 31 жовтня провів робочу зустріч з представниками Верховної Ради з метою вивчення перспектив обміну його підзахисного на кшталт ситуації з обміном народного депутата Надії Савченко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Я вже зустрічався з деякими людьми, у Раді ось сьогодні зустрічався... Завтра я буду в МЗС, теж про це говоритиму. Але в принципі, я вже говорив, що я іншого шляху як обмін не бачу. Я нікого не хочу обманювати і говорити, що його виправдають або просто так припинять справу за відсутністю складу (злочину - ред.) або з якихось інших підстав, передбачених у кримінально-процесуальному кодексі, - ні, цього не буде", - сказав адвокат.

Він в черговий раз зазначив, що успішне для Сущенка завершення цієї справи можливе лише з варіантом обміну.

Фейгін додав, що він не знає, хто може бути тією особою, на яку Україна може обміняти Сущенка. При цьому російський адвокат сподівається, що під час переговорів з представниками української влади йому вдасться дізнатися, чи є в Україні потрібні кандидати.

Також в ході свого візиту він сподівається дізнатися, чи є в Україні "співробітники спецслужб російських, можливо вони якісь не публічні зовсім, можливо на Донбасі".

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...