"Для поднятия боевого духа": У РФ надумали відправити в Сирію "ВІА Гру" і Кобзона

Для покращення морально-психологічного стану російських солдат до Сирії можуть надіслати російських "зірок", які через санкції не можуть більше нікуди виїжджати з виступами.

Кобзона з Валерією можуть відправити у Сирію для підняття бойового духу солдат. Ілюстирація:lenta.ru

Керівництво Російської Федерації має намір направити до Сирії позбавлених можливості гастролювати за кордоном через введені проти них санкцій зірок російської естради з метою підняття бойового духу у військах. Про це повідомило Головне Управління розвідки Міноборони України у своєму аналітичному звіті про сирійську військову кампанію Росії, зазначають Патріоти України.

"У зв'язку з недавніми втратами особового складу контингенту ЗС РФ в Сирії і необхідністю поліпшення її морально-психологічного стану, керівництво РФ розглядає можливість направлення до Сирії зірок російської естради, які через санкції західних країн істотно обмежені в гастролях за кордоном", - сказано в повідомленні.

Зокрема, до складу "агітаційних бригад" попередньо включені: К.Ернст, В.Пельш, В. Ільїн, Л.Якубович, Й.Кобзон, Н.Бабкіна, О.Газманов, Д.Майданов, Валерія, П.Гагаріна, М.Расторгуєв, а також групи "Кватро", "Фабрика" і "ВІА Гра".

У Росії катастрофічна ситуація з COVID-19, антирекорд другий день поспіль

субота, 22 січень 2022, 22:21

У Росії кількість випадків зараження коронавірусом COVID-19 зросла за добу на 57212 проти 49513 днем раніше - це новий антирекорд і другий поспіль. Загальна кількість інфікованих перевищила 11 млн, повідомив федеральний оперативний штаб у суботу, 22 сі...

Російського кіноактора та ексчемпіона UFC у мексиканському готелі мафіозі ледь не забили на смерть (відео)

субота, 22 січень 2022, 21:34

За словами самого 54-річного колишнього спортсмена, якого прийнято вважати першим російським чемпіоном UFC (Тактаров виграв турнір у 1995-му та здобув чемпіонський пояс, але статус регулярного чемпіона промоції з'явився лише у 1997-му), він заступився ...