"Для поднятия боевого духа": У РФ надумали відправити в Сирію "ВІА Гру" і Кобзона

Для покращення морально-психологічного стану російських солдат до Сирії можуть надіслати російських "зірок", які через санкції не можуть більше нікуди виїжджати з виступами.

Кобзона з Валерією можуть відправити у Сирію для підняття бойового духу солдат. Ілюстирація:lenta.ru

Керівництво Російської Федерації має намір направити до Сирії позбавлених можливості гастролювати за кордоном через введені проти них санкцій зірок російської естради з метою підняття бойового духу у військах. Про це повідомило Головне Управління розвідки Міноборони України у своєму аналітичному звіті про сирійську військову кампанію Росії, зазначають Патріоти України.

"У зв'язку з недавніми втратами особового складу контингенту ЗС РФ в Сирії і необхідністю поліпшення її морально-психологічного стану, керівництво РФ розглядає можливість направлення до Сирії зірок російської естради, які через санкції західних країн істотно обмежені в гастролях за кордоном", - сказано в повідомленні.

Зокрема, до складу "агітаційних бригад" попередньо включені: К.Ернст, В.Пельш, В. Ільїн, Л.Якубович, Й.Кобзон, Н.Бабкіна, О.Газманов, Д.Майданов, Валерія, П.Гагаріна, М.Расторгуєв, а також групи "Кватро", "Фабрика" і "ВІА Гра".

Олігарха заскочили "тепленьким" у "негліже": СБУ нагрянула до Коломойського додому через вкрадені 40 млрд

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки проводять обшук вдома в олігарха Ігора Коломойського, повідомляє "Українська правда" з посиланням на своє джерело в правоохоронних органах . Розслідування стосується махінацій навколо "Укртатнафти"...

Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...