Далекобійники, які взяли участь в акції протесту у дагестанському місті Манас, опинилися в оточенні військ Росгвардії. Про це інформує replyua.net, передають Патріоти України.
На відеохостингу YouTube вже опубліковане відповідне відео даного інциденту. Як відомо, водії вантажних автомобілів вирішили протестувати проти намірів Кремля запровадити систему "Платон". Журналісти російського видання РБК процитувати слова одного з активістів цієї акції.
За його словами, Росгвардія розташувалася на відстані не більше п’яти десятків метрів від учасників протесту. Вони перебували у повній бойовій готовності, а у їх руках була зброя. В цілому, зазначив активіст, в акції протесту беруть участь сто людей, а поруч з ними знаходяться п'ять великих машин і більше десяти машин правоохоронців. Крім цього, відомо, що біля шести сотень демонстрантів протягом вже кількох днів намагаються виїхати до Махачкали (столиця Дагестану), однак наразі дорога залишається заблокованою. На початку поточного тижня, 27 березня, в районі площі Пролетарської диктатури неподалік від Смольного у місті Санкт-Петербург, де знаходиться місцева адміністрація, далекобійники, які протестують проти введення системи оплати «Платон», спалили джип «Нива».
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...