Історія Меріенн і Томмі Піллінг доводить, що любов не знає меж і перешкод. Обидва вони живуть з синдромом Дауна, але незважаючи ні на що, відсвяткували вже 22-річчя сімейного життя. Коли Меріенн і Томмі зв'язали себе узами шлюбу в 1995 році, вони були одні з перших молодят з СД в світі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Довгий час вважалося, що люди з таким діагнозом настільки особливі, що просте людське життя їм недоступне. Їх весілля і їхнє щасливе сімейне життя довели, що не має значення, хто ти, якщо ти кохаєш і коханий.
Зараз Меріенн 45 років, а Томмі 59. І вони вже прожили набагато довше, ніж середньостатистична сім'я.
Сестра Меріенн, Ланді, створила для них сторінку сім'ї в Facebook. Зараз у Піллінгів 8 тисяч підписників.
"Було забавно і дуже зворушливо, коли Томмі просив руки Меріенн. Він виграв обручку в автоматі з іграшками і простягнув його своїй нареченій. І вона прийняла її. Потім мама Меріенн делікатно наполягла, щоб пара все-таки купила обручки в ювелірному", - розповіла сестра дівчини.
Маму нареченої піддали критиці, що вона дала згоду на шлюб своєї дочки з чоловіком з СД. Але вона щиро не розуміє, чия це справа, окрім молодих: "Ця історія не про синдром Дауна. Вона про любов двох людей, при чому тут взагалі будь-який діагноз?".
І зараз, 22 роки по тому, ця пара служить надихаючим прикладом для інших людей.
"Багато батьків переживають, що їхні діти з СД залишаться одінокі по життю. Особливо, коли батьки помруть. Цього не потрібно боятися. Вони люблять і створюють сім'ї і щасливо живуть своє власне життя. Це дає надію", - впевнена жінка.
Сім'я живе в окремому будинку, але поруч з рідними, і веде власне господарство. Меріенн каже, що Томмі - її кращий друг і вони ніколи не сваряться.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...