"Для запугивания на его глазах казнили двоих наших ВДВшников, у которых лица превратили в кусок мяса.." - правозахисник про звірячі катування терористів "ДНР" (відео)

Волонтер зокрема розповів про звірства сепаратистів на Донбасі, згадавши кілька випадків, як проросійські бойовики стратили місцевих жителів і українських військових.

Ілюстрація:tsn.ua

Стали відомі страшні подробиці звірячих знущань бойовиків над полоненими. Військовополонених і заручників з місцевого населення не тільки катували, а й по-звірячому стратили. Про це розповів правозахисник і волонтер Олексій Біда, передають Патріоти України з посиланням на ONLINE.UA.

Волонтер зокрема розповів про звірства сепаратистів на Донбасі, згадавши кілька випадків, як проросійські бойовики стратили місцевих жителів і українських військових.

В ході роботи координатором Центру документування в Українській Гельсінській Спілці з прав людини Біда фіксує порушення прав людини в зоні АТО і готує позови до Європейського суду з прав людини.

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...

Сенсація археології: У Відні разом з іншими золотими скарбами віднайшли корону останнього імператора "Священної Римської імперії", коронованого у Римі

середа, 20 листопад 2019, 0:20

Фрідріх III жив у XV сторіччі та завжди вважався в європейській історіографії останнім імператором Середньовіччя. Австрійські археологи в соборі Стефана у Відні виявили корону і золоті монети в недоторканній гробниці правителя Священної римської імпері...