"Для запугивания на его глазах казнили двоих наших ВДВшников, у которых лица превратили в кусок мяса.." - правозахисник про звірячі катування терористів "ДНР" (відео)

Волонтер зокрема розповів про звірства сепаратистів на Донбасі, згадавши кілька випадків, як проросійські бойовики стратили місцевих жителів і українських військових.

Ілюстрація:tsn.ua

Стали відомі страшні подробиці звірячих знущань бойовиків над полоненими. Військовополонених і заручників з місцевого населення не тільки катували, а й по-звірячому стратили. Про це розповів правозахисник і волонтер Олексій Біда, передають Патріоти України з посиланням на ONLINE.UA.

Волонтер зокрема розповів про звірства сепаратистів на Донбасі, згадавши кілька випадків, як проросійські бойовики стратили місцевих жителів і українських військових.

В ході роботи координатором Центру документування в Українській Гельсінській Спілці з прав людини Біда фіксує порушення прав людини в зоні АТО і готує позови до Європейського суду з прав людини.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...