"ДНР" не місце в українському кіно: Микиту Джигурду виключили зі спілки кінематографістів України

Антидержавні висловлювання щодо України зробили своє.

Микита Джигурда. Джерело фото: Комментарии

Національна спілка кінематографістів України (НСКУ) ухвалила рішення про виключення російського актора Микити Джигурди — за антидержавні висловлювання щодо України і отримання паспорта так званої "Донецької народної республіки", повідомляє прес-служба спілки, передають Патріоти України з посиланням на Комментарии.

"23 березня 2017 року відбулося чергове засідання Секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання "Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди"", — йдеться в повідомленні.

Заслухавши інформацію голови спілки Тараса Ткаченка, секретаріат правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду з лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, отримання паспорта так званої "ДНР", порушення статутних положень Союзу й етичних вимог.

Варто зазначити, що рішення секретаріату спілки про позбавлення Микити Джигурди членства в НСКУ буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Хіти тижня. "На карантин мене ніхто не відправляв": Український ведучий по приїзду з Франції відмовився від ізоляції

понеділок, 6 квітень 2020, 3:00

Андрій Джеджула запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги т...

Хіти тижня. Ламали двері і тікали від поліції: Евакуйовані українці влаштували в "Борисполі" протест проти обсервації (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 2:00

За попередніми даними, умовою польоту була згода на двотижневу обсервацію в одному з готелів Київської області і внесок по 200 євро з людини на її забезпечення. Пасажири літака, який евакуював українців з В'єтнаму, спробували піти з-під обсервації і вт...