"ДНР" не місце в українському кіно: Микиту Джигурду виключили зі спілки кінематографістів України

Антидержавні висловлювання щодо України зробили своє.

Микита Джигурда. Джерело фото: Комментарии

Національна спілка кінематографістів України (НСКУ) ухвалила рішення про виключення російського актора Микити Джигурди — за антидержавні висловлювання щодо України і отримання паспорта так званої "Донецької народної республіки", повідомляє прес-служба спілки, передають Патріоти України з посиланням на Комментарии.

"23 березня 2017 року відбулося чергове засідання Секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання "Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди"", — йдеться в повідомленні.

Заслухавши інформацію голови спілки Тараса Ткаченка, секретаріат правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду з лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, отримання паспорта так званої "ДНР", порушення статутних положень Союзу й етичних вимог.

Варто зазначити, що рішення секретаріату спілки про позбавлення Микити Джигурди членства в НСКУ буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...