"ДНР" не місце в українському кіно: Микиту Джигурду виключили зі спілки кінематографістів України

Антидержавні висловлювання щодо України зробили своє.

Микита Джигурда. Джерело фото: Комментарии

Національна спілка кінематографістів України (НСКУ) ухвалила рішення про виключення російського актора Микити Джигурди — за антидержавні висловлювання щодо України і отримання паспорта так званої "Донецької народної республіки", повідомляє прес-служба спілки, передають Патріоти України з посиланням на Комментарии.

"23 березня 2017 року відбулося чергове засідання Секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання "Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди"", — йдеться в повідомленні.

Заслухавши інформацію голови спілки Тараса Ткаченка, секретаріат правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду з лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, отримання паспорта так званої "ДНР", порушення статутних положень Союзу й етичних вимог.

Варто зазначити, що рішення секретаріату спілки про позбавлення Микити Джигурди членства в НСКУ буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Хіти тижня. "Це інтеграція не в український простір": Журналістка викрила дивну деталь запуску телеканалу для ОРДЛО

вівторок, 18 лютий 2020, 3:00

Злощасним жителям окупованих територій "промиють мізки" дещо іншим способом, але знову на користь "русского мира" та проросійських політиків? Консультантами державного телеканалу для тимчасово окупованих територій нібито стали співробітники "112 каналу...

Хіти тижня. "Русский мир" лечить сложнее": У мережі порівняли показові фото з Китаю і окупованого Донецька

вівторок, 18 лютий 2020, 2:00

У мережі висміяли порожні вулиці тимчасово окупованого Донецька і порівняли місто з Уханю, яка страждає зараз від коронавірусу 2019 nCoV. Цікаве порівняння навів Twitter-акканут "Tyler". На першому і другому знімках показані абсолютно порожні міста, п...