"ДНР" не місце в українському кіно: Микиту Джигурду виключили зі спілки кінематографістів України

Антидержавні висловлювання щодо України зробили своє.

Микита Джигурда. Джерело фото: Комментарии

Національна спілка кінематографістів України (НСКУ) ухвалила рішення про виключення російського актора Микити Джигурди — за антидержавні висловлювання щодо України і отримання паспорта так званої "Донецької народної республіки", повідомляє прес-служба спілки, передають Патріоти України з посиланням на Комментарии.

"23 березня 2017 року відбулося чергове засідання Секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання "Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди"", — йдеться в повідомленні.

Заслухавши інформацію голови спілки Тараса Ткаченка, секретаріат правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду з лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, отримання паспорта так званої "ДНР", порушення статутних положень Союзу й етичних вимог.

Варто зазначити, що рішення секретаріату спілки про позбавлення Микити Джигурди членства в НСКУ буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...