"ДНР" не місце в українському кіно: Микиту Джигурду виключили зі спілки кінематографістів України

Антидержавні висловлювання щодо України зробили своє.

Микита Джигурда. Джерело фото: Комментарии

Національна спілка кінематографістів України (НСКУ) ухвалила рішення про виключення російського актора Микити Джигурди — за антидержавні висловлювання щодо України і отримання паспорта так званої "Донецької народної республіки", повідомляє прес-служба спілки, передають Патріоти України з посиланням на Комментарии.

"23 березня 2017 року відбулося чергове засідання Секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання "Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди"", — йдеться в повідомленні.

Заслухавши інформацію голови спілки Тараса Ткаченка, секретаріат правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду з лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, отримання паспорта так званої "ДНР", порушення статутних положень Союзу й етичних вимог.

Варто зазначити, що рішення секретаріату спілки про позбавлення Микити Джигурди членства в НСКУ буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...