Добровільно відправилися до окупантів: В анексованому Криму зникла сім'я з України (фото)

Після 10 серпня родина перестала виходити на зв'язок.

Сім'я з України зникла в окупованому Криму. Фото:соцмережі

В окупованому Криму зникла сім'я Киливників, що приїхала на відпочинок з материкової України і перестала виходити на зв'язок із рідними. Інформацію про розшук сім'ї - батьків Івана і Діни, а також їхніх дітей Тихона і Дарії опублікувала у Facebook жителька Дніпра Тетяна Трайно, інформують Патріоти України.

За її словами, Діна та Іван приїхали до Криму на початку серпня і збиралися відпочивати "дикунами" у Міжводному. Повернутися додому планували до 18 серпня, проте після 10 числа перестали виходити на зв'язок.

Жінка повідомила, що сім'я пересувалася на автомобілі Skoda Fabia червоного кольору з держномером АЕ5664СА.

Інформацію про зникнення українців підтвердили у прес-службі "МВС по Республіці Крим", передає "РИА Новости". "Поліція проводить заходи щодо місцеперебування розшукуваних. Всіх, хто має інформацію про місцеперебування сім'ї, просимо повідомити в поліцію", - сказано у повідомленні.

Користувачі соцмережі, які допомагають розшукувати сім'ю, в коментарях написали, що, за інформацією митниці, їх машина кордон до Криму пройшла, назад не виїжджала.

"Ідентифікувати другу машину і сім'ю не виходить (намагаємося отримати дані щодо сірої Toyota, що проходила кордон поруч з ними). Намагаємся отримати дані щодо їхніх телефонних розмов напередодні. Вже написано заяву в кримську поліцію. Відповідно до зведень поліції в аварію їхня машина не потрапляла. Міжводне обшукали - ніде їх нема", - написала в мережі користувач Маргарита Євлашевич.

Найбільший скарб, що забрало море. Стартувало нове дослідження іспанського галеону з вантажем на $20 млрд

вівторок, 28 травень 2024, 6:15

Колумбія розпочала дослідження затонулого іспанського галеона XVIII століття, який прозвали "Святий грааль кораблетрощ". Йдеться про загиблий в бою корабель з одним з найцінніших вантажів в історії людства. . Дорогоцінності іспанської корони Карибськи...

Чи справді поховання єгипетських фараонів оберігають смертоносні прокляття. Історія дослідження містичної загадки

вівторок, 28 травень 2024, 5:00

Більшість пірамід, де упокоїли смертні тіла безсмертних владик Єгипту були розграбовані ще у древності. Археологія знає лише один випадок, коли науковці випередили злодіїв. Однак цей випадок приніс сенсацію не лише знахідкою запечатаного поховання. Гр...