Додекомунізувались: На місце пам'ятника Леніну на Луганщині встановили Цибуліно (фотофакт)

Місцевість, у якій з'явився казковий герой на постаменті, славиться вирощуванням цибулі.

Фото:Facebook

У селищі Марківка Луганської області замість статуї Леніну встановили пам’ятник головному герою мультфільму "Цибуліно". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив користувач Кирило Галушко, зазначають Патріоти України.

Він наголосив, що цей край славиться вирощуванням цибулі. "Апофеоз Декомунізації. У Марківці Луганської області замість Леніна встановили Чиполіно. Край славиться цибулею. Цілком гідна заміна", – йдеться в повідомленні.

Nike шокує: На картині XVII столітті намальована модна річ, котра з'явилась у широкому вжитку лише три сторіччя пізніше (фото)

середа, 31 травень 2023, 21:31

Портрет, виставлений у Національній галереї у Великій Британії, спантеличив любителів мистецтва після того, як 57-річна Фіона Фоскетт із дочкою помітили те, що на намальованому хлопчику одягнені кросівки Nike. Про це пише The Mirror. Портрет, виставлен...

Студентам-свідкам було весело: У Рівному на вулиці жінка роздягнулась та танцювала (відео)

середа, 31 травень 2023, 21:15

У Рівному біля місцевого автотранспортного коледжу жінка роздягнулась перед студентами та станцювала. Її зняли на відео. Про це пише телеграм-канал "Рівне 1283", передають Патріоти України.