Донька достойної людини: Жанна Нємцова передала родинам загиблих та постраждалих в АТО укранців 700 тис. євро

Кошти розподілять для 149 сімей.

Жанна Нємцова. Фото:day.kyiv.ua

Жанна Нємцова передала 700 тисяч євро родинам Небесної сотні, медиків і журналістів, які загинули в зоні АТО і багатодітним сім'ям загиблих бійців. Ця сума - це кошти з отриманої польської Премії Солідарності імені Лєха Валенси. Про це повідомляє Український кризовий медіа центр, інформують Патріоти України.

"У нас є кошти для 149 сімей. Кожна сім'я отримає приблизно 1000 доларів в гривневому екквіваленті. Це може бути і більше - залежить від того, який відсоток податку доведеться заплатити. Ми будемо боротися за те, щоб якомога більше сімей звільнили від сплати податку", - розповіла Мартіна Богачик, заступник голови правління Фонду" Освіта для демократії "під час брифінгу в УКМЦ.

"Ці кошти складуть 80% суми, запропонованої Жанною Нємцовою, решту ми направимо на юридичну допомогу для цих сімей, щоб вони могли розібратися, на який статус має право загиблий. Важливо, що після такої страшної втрати люди відчували себе юридично захищеними", - додала Мартіна Богачик.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...