Головною метою створення в соціальних мережах так званих «спільнот смерті» являється отримання їхніми організаторами відеозаписів з самогубств з метою їх продати. Про це у середу розповів керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Демедюк Сергій, повідомляють Патріоти України.
«Всі ці спільноти створювалися з переважно однією метою – збирати відеозаписи, на яких люди вчиняють самогубства. Такий контент на чорному ринку коштує в декілька разів дорожче, ніж та сама дитяча порнографія», - пояснив він. За його словами, при цьому люди навіть не здогадуються, що стають жертвами обману.
«Вони навіть не здогадуються, що основна мета тих організаторів полягає не в тому, щоб показати, що дитина – це індивідуальність, що вона має право виражатися, як захоче, про що вони заявляють. Це все обман, гра на молодій психіці. Все, що їм потрібно – отримати відео контент, на якому вони потім зможуть заробити гроші. При цьому діти настільки захоплюються цими «іграми», що легко можуть перестати розрізняти реальне життя з віртуальністю та обманом. А це також їхня мета», - додав поліцейський. За його словами, важливо розуміти, що ці зловмисники прагнуть лише грошей, а ціна їх не хвилює.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...