Головною метою створення в соціальних мережах так званих «спільнот смерті» являється отримання їхніми організаторами відеозаписів з самогубств з метою їх продати. Про це у середу розповів керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Демедюк Сергій, повідомляють Патріоти України.
«Всі ці спільноти створювалися з переважно однією метою – збирати відеозаписи, на яких люди вчиняють самогубства. Такий контент на чорному ринку коштує в декілька разів дорожче, ніж та сама дитяча порнографія», - пояснив він. За його словами, при цьому люди навіть не здогадуються, що стають жертвами обману.
«Вони навіть не здогадуються, що основна мета тих організаторів полягає не в тому, щоб показати, що дитина – це індивідуальність, що вона має право виражатися, як захоче, про що вони заявляють. Це все обман, гра на молодій психіці. Все, що їм потрібно – отримати відео контент, на якому вони потім зможуть заробити гроші. При цьому діти настільки захоплюються цими «іграми», що легко можуть перестати розрізняти реальне життя з віртуальністю та обманом. А це також їхня мета», - додав поліцейський. За його словами, важливо розуміти, що ці зловмисники прагнуть лише грошей, а ціна їх не хвилює.
Правоохоронці викрили викладача одного з приватних університетів Полтави, який сприяв в уникненні військової служби через фіктивне зарахування до вишу та підробки медичних документів. Нині йому вручили підозру. Про це повідомили в пресслужбі Національн...
На Закарпатті до довічного ув’язнення засудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати під час засідання сесії сільради. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України. «За публічного обвинувачення прокурорів Закарпатс...