"Драма життя та смерті": головний лікар Дніпропетровської лікарні Мечникова про будні медиків та порятунок життів

Іноді в госпіталі трапляються і зовсім фантастичні історії порятунку, розповів Сергій Риженко.

У госпіталі імені Мечникова в Дніпропетровську медики рятують українських бійців. Ілюстрація:news-ukraine.com

За час АТО на Донбасі медики з госпіталю імені Мечникова у Дніпропетровську врятували тисячі українських військових. Іноді траплялися й зовсім фантастичні історії спасіння. Про одну з таких у своєму Facebook розповів головний лікар госпіталю Сергій Риженко, передають Патріоти України.

У перших числах травня до лікарів госпіталю привезли практично безнадійного солдата, який потрапив під артатаку терористів. Бійцю 44 роки, він родом із Закарпатської області. Страшні поранення отримав якраз напередодні Великодня, коли бандити на Донбасі заявили про підтримку режиму перемир'я з нагоди травневих свят.

Сергій Риженко пише, що навіть його, що бачив за ці роки багатьох важких солдатів, вжахнули ті поранення, з якими до них був доставлений Йосип.

"Важкість поранень приголомшує. Надійшов у стані коми 3-го ступеня. Поліпшили з Божою поміччю до стану 1-ступеня. Чекаємо повернення до свідомості", - написав Риженко.

Забій головного мозку I ступеня, множинні осколкові поранення обличчя, ампутація фаланги пальця на правій руці, далеко не повний перелік того, з чим поступив до дніпропетровських медиків боєць з АТО.

"Лікарня Мечникова і в свята у всеозброєнні", - переможно резюмує головний лікар госпіталю в Дніпропетровську.

Жителька Волині зіграла у пінг-понг з британським принцом Вільямом (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:53

Ковельчанка Ангеліна Андросюк пограла у пінг-понг з британським принцом Вільямом у Варшаві. Про це повідомляє Ковельська міська рада, передають Патріоти України. Ковельчанка Ангеліна Андросюк, яка 7 років навчається в школі Євроф’юче, мала можливість з...

Із врахуванням нинішніх реалій: У Росії свідки Єгови вербують жителів по-новому

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:29

Релігійна спільнота "Свідки Єгови", що заборонена у Росії, вербує жителів міста Шебекіно Білгородської області. Про це повідомляє Telegram-канал Mash з посиланням на інформацію підписника, передають Патріоти України. "Свідки Єгови розкладають поштовими...