"Бояришник" вбиває? У Росії виявили регіон із критичним рівнем генетично хворих

У багатьох мешканців регіону низький інтелект, медики б'ють на сполох.

Ілюстрація: irelandru.com

Один з південних регіонів Росії зіткнувся з генетичною загрозою - там зафіксували аномально високий рівень хворих на фенілкетонурію, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Югополіс".

Це генетичне захворювання викликає інтоксикацію мозку у дітей, впливаючи на їх інтелектуальні здібності.

Завідувач лабораторії ДНК-діагностики ФГБНУ "Медико-генетичний науковий центр" Олександр Поляков повідомив, що "національний менталітет" населення заважав лікарям оцінити масштаб поширення захворювання.

Поляков відмовився відповідати, чи є цим "південним регіоном" регіон на Кавказі, пославшись на професійну етику. За його словами, назвати регіон і етнос повинна місцева влада і регіональне Міністерство охорони здоров'я.

"Думаю, вони все назвуть, коли розроблять план дій по боротьбі із захворюванням", - підкреслив він.

"Коли людина приймає їжу, то разом з нею отримує амінокислоти, в тому числі фенілаланін. Зазвичай організм їх переробляє, але при ФКУ цей процес порушений. Тому необхідний організму фенілаланін накопичується і стає справжньою отрутою: відбувається інтоксикація мозку, через що непоправно страждає інтелект. Цей процес починається з перших днів життя, разом з материнським молоком, яке теж містить фенілаланін. Знижується рівень IQ, дитина не може навчатися в школі, а при найгіршому сценарії - навіть не обслуговує себе в побуті. Так що це вкрай небезпечна хвороба", - додав Поляков.

Нагадаємо, раніше у Томській області Росії 37-річний житель селища Маркелова спалив власну дружину і трьох малолітніх дітей.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...