Дві епохи: Фотограф вразив мережу порівнянням світлин ветеранів АТО та Другої світової

Світлини Олександра Чекменьова об'єднані за деякими схожими характеристиками: на деяких ветерани зображені зі своїми дружинами, на інших – у них схожі поранення.

Фото:http://apostrophe.ua/

Відомий український фотограф Олександр Чекменьов зробив цікаве порівняння світлин ветеранів АТО і Другої світової війни. Про це пише Апостроф, інформують Патріоти України.

Чекменьов раніше публікував серію знімків ветеранів АТО, які він зробив в Головному військовому госпіталі у Києві. Також на сайті фотографа опубліковані знімки ветеранів Другої світової.

У коментарі виданню Чекменьов пояснив, що одного разу одночасно відкрив на комп'ютері дві серії знімків і йому прийшла в голову ідея з'єднати фото. Примітно, що світлини об'єднані за деякими схожими характеристиками: на деяких ветерани зображені зі своїми дружинами, на інших – у них схожі поранення.

Також Чекменьов уточнив, що обидві серії знімків знімалися на плівку камерою Rolleiflex. За його словами, всього в госпіталі було зроблено близько 70 світлин. Для серії ветеранів Другої світової він зробив більше сотні портретів.

"Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів": На Донбасі під час обстрілів загинув відомий волонтер

субота, 11 липень 2020, 15:30

10 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню. «Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів відкинувши попередній спосіб життя, медійну кар‘єру і навіть давні мрії. …Я похитнувся, але не впав. Все ще ...

Головне - дочекатися слушної миті: 70-річний дідусь уперше зіграв в онлайні і виграв 188 тисяч доларів

субота, 11 липень 2020, 15:15

Поважний покерист уперше в житті сів за віртуальний стіл, а після 10 годин боротьби приміряв браслет Всесвітньої серії покеру. Впродовж останніх 10 років Рон Макміллен грав у покер виключно в офлайні, де встиг виграти призовими 150 тисяч доларів. Утім,...