"Дидофилия": У Росії в дитячому садку провели акцію "Безсмертний полк" (відео)

Побєдобєсіє в РФ пробиває ще одне дно.

Акція "Безсмертний полк" в дитячому садку. Скріншот.

Мережа шокована відеороликом з ранку в російському дитячому садку, який перетворили на ходу "Безсмертного полку". Кадри були опубліковані на сторінці "Чіткий ТАСС" в Twitter, передають Патріоти України.

Діти марширували по залу з портретами солдатів в руках, а вихователі тримали червоний прапор з серпом і молотом.

"Жах. Замість зайців і ляльок, дали в руки палиці з похмурими пиками, які під час війни, самі ще на горщик ходили", - пишуть в мережі.

"Дебіли ... пля. Така мілітарі хрень крутіше тільки у Пухлика Кіма. Але наші, схоже, наздоганяють і переженуть. Як же соромно і бридко ... днище", - коментують користувачі.

Все ще замінована росіянами: У МАГАТЕ відзвітували про поточну ситуацію на ЗАЕС

субота, 23 вересень 2023, 20:51

Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС) завершила буріння десяти свердловин підземних вод. Це робиться з метою забезпечення охолоджувальною водою зупинених реакторів після руйнування Каховської греблі російськими окупантами. Проте станцію все ще заміно...

Була людиною з великим серцем: Пішла з життя мама Кузьми Скрябіна

субота, 23 вересень 2023, 20:44

Сьогодні, 23 вересня, у Брюховичах Львівської області з життя пішла мама Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко. Їй було 76 років. Про це повідомили у Благодійному фонді імені Кузьми Скрябіна. Інформацію "Сніданку з 1+1" підтвердили рідні, передають Патріот...