"Эдик совсем плох. Осталось взять Моршин и Трускавец": У мережі висміяли чергові заяви представника "Міноборони ДНР"

Користувачі мережі іронічно обговорюють стан здоров'я так званого заступника командувача корпусом міноборони "ДНР" Басуріна.

Едуард Басурін. Фото:Expressen

У мережі заговорили про проблеми зі здоров'ям так званого заступника командувача корпусом міноборони "ДНР" Едуарда Басуріна. Скріншот з виступом Басуріна опублікував у своєму Twitter користувач Олександр Чернов, інформують Патріоти України.

"Басурин плохо выглядит. В соцсетях смеются даже орки (скрин!). В реале: у него нехилое печеночно-почечное обострение - допился?" - прокоментував він.

"Эдик по ходу совсем плох, судя по фото. Надобно ему в Моршин, водички попить, или в Трускавец. Осталось только взять эти два населенных пункта", - написав у коментарі під відео Кирило Чистих.

На скрін Чернова відреагували користувачі в Twitter.

""Такого же оратора в "ЛНР" грохнули давиче, вот и не спит старик", - написав користувач "Внимательный".

"В Прикарпатье хорошая водичка. Мертвого поднимет", - зазначив Balabol.

"Чувствует скорую", - додав Натівський Радар.

"Засвітився" разом із Гремом Філліпсом: Снайпер із Сербії отримав "акредитацію" журналіста в Донецьку (фото)

субота, 15 грудень 2018, 17:14

Деян Берич в компанії пропагандиста Кремля з Великобританії спостерігали за встановленням новорічної ялинки. Член угруповання «ДНР», сербський найманець Деян Берич «Декі» отримав «акредитацію» журналіста в непідконтрольних української влади Донецьку. П...

"Права Справа" оприлюднила дані про сімнадцять бойовиків, які катували українських заручників

субота, 15 грудень 2018, 16:59

Списки злочинців ще у серпні 2015 року були передані співробітникам спеціальних органів України і оприлюднені у засобах масової інформації. Утім, судячи з подальшого перебігу подій, інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" була проігнорована спів