"Эдик совсем плох. Осталось взять Моршин и Трускавец": У мережі висміяли чергові заяви представника "Міноборони ДНР"

Користувачі мережі іронічно обговорюють стан здоров'я так званого заступника командувача корпусом міноборони "ДНР" Басуріна.

Едуард Басурін. Фото:Expressen

У мережі заговорили про проблеми зі здоров'ям так званого заступника командувача корпусом міноборони "ДНР" Едуарда Басуріна. Скріншот з виступом Басуріна опублікував у своєму Twitter користувач Олександр Чернов, інформують Патріоти України.

"Басурин плохо выглядит. В соцсетях смеются даже орки (скрин!). В реале: у него нехилое печеночно-почечное обострение - допился?" - прокоментував він.

"Эдик по ходу совсем плох, судя по фото. Надобно ему в Моршин, водички попить, или в Трускавец. Осталось только взять эти два населенных пункта", - написав у коментарі під відео Кирило Чистих.

На скрін Чернова відреагували користувачі в Twitter.

""Такого же оратора в "ЛНР" грохнули давиче, вот и не спит старик", - написав користувач "Внимательный".

"В Прикарпатье хорошая водичка. Мертвого поднимет", - зазначив Balabol.

"Чувствует скорую", - додав Натівський Радар.

"Спробував на смак справжню боротьбу і переміг": Лікар поділився історією бійця ЗСУ, який вижив після важких поранень (фото, відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:15

Історія хвороби Дмитра Краслянського - це сотні потертих сторінок. 30 днів без свідомості, десятки операцій, 16 літрів перелитої крові. Боєць ЗСУ Дмитро Краслянський, який в 2014 році отримав важкі поранення, але, завдяки оперативності лікарів і участі...

"Бабуїни святкували зарплату": У ОРДО окупанти підірвали гранату "через любов", є загиблі та поранені

вівторок, 23 жовтень 2018, 12:58

В стані алкогольного сп'яніння двоє членів НЗФ зі спиртними напоями пішли в гості до жінок, одна з яких також є "воїном ОРДО". На непідконтрольній Україні частині Донецької області в так званому 9-му окремому штурмовому мотострілковому полці «ДНР» став...