Дитина добу терпіла страшний біль: На Житомирщині батько зламав руку своїй восьмирічній доньці

Мати дівчинки чоловіка захищає, тому що, каже, дитину він травмував ненавмисно.
Поліцію викликали занепокоєні сусіди. Ілюстрація: соцмережі.

Лікарям про травму дитини повідомили сусіди, передають Патріоти України.

«Дитина могла б залишитися інвалідом на все життя. Це перелом плеча. У дитини були гематоми на обличчі, спині, тобто дитина була побита батьком», - розповіла заступник головного лікаря Радомишльської центральної районної лікарні Анна Пиріг.
На Житомирщині батько зламав руку своєї восьмирічної доньки. Дитина зі страшним болем проходила більше доби, поки сусіди не викликали поліцію. Мати дівчинки чоловіка захищає, тому що, каже, дитину він травмував ненавмисно. Як виявилося, на обліку соцслужб подружжя знаходиться вже давно.
Мати дівчинки після інциденту теж забрали на обстеження в лікарню. Жінка каже, що була в будинку, коли старша дитина отримала травму, але як все сталося - не бачила. Вона передбачає, що чоловік не бив дитину, а лише потягнув за руку, щоб та не ображала меншу сестричку.
Джерело: ТСН.ua

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...