Дитинство у світлі софітів: Діти-моделі заробляють більше своїх батьків

Найвищий гонорар, який платили дитині — 5 тисяч доларів. Український хлопчик знявся в рекламі німецького банку

Діти-моделі. Фото: Одесса-медиа.

Діти можуть заробляти більше, ніж її батьки. Для цього треба мати емоційне і миловидне обличчя або ж оригінальну зовнішність. Про це Gazeta.ua розповів менеджер по дитячій рекламі Юрій Титов, передають Патріоти України.

"Не обов'язково дитина має бути струнка чи мати певні риси обличчя. Часто шукають повних хлопчиків, але просять, щоб дитина була рухливою, багато сміялась і не боялась публіки. Дітей набирають в рекламні ролики, кліпи, рекламу банків та фільми. Оплата залежить від того, що має робити дитина. За головну роль у фільмі чи кліпі можуть заплатити від 2000 до 4000 тисяч гривень. За участь в масовці 300-500 гривень. Також гонорар залежить від того, де використовуватимуться знімки. Якщо в Україні — це одна сума, за кордоном значно вища. Найвищий гонорар, який платили дитині — 5 тисяч доларів. Український хлопчик знявся в рекламі німецького банку", - розповів Титов.

Займатися розвитком дитини- моделі досить складно. Батьки самі шукають зйомки та розвивають свою дитину. Треба слідкувати аби дитина не падала, не травмувала себе, не пошкрябалась.

"Дитину без зубів не візьмуть у зйомки. Якщо переросла нога, теж не беруть. Я знаю батьків, які дитячі ноги вдягають у тісне взуття, щоб вони повільніше росли. Кожні півроку треба оновлювати портфоліо. Хороша зйомка з емоцією коштує від 3 до 5 тисяч гривень. Батьки її оплачують самостійно", - додав менеджер.

Через групу підозрілих невідомих: У Києві біля будівлі СБУ стріляли з автомата (фото, відео)

вівторок, 25 січень 2022, 19:44

Сьогодні в Києві біля будівлі Головного управління СБУ співробітник інкасаторської служби відкрив стрілянину. Про це повідомляє столична поліція, передають Патріоти України. . Як встановили правоохоронці, представники охоронної фірми зайшли в приміщен...

Нещасна втратила забагато крові: На Сумщині чоловік напоїв жінку та зґвалтував до смерті (фото)

вівторок, 25 січень 2022, 19:29

Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати. Про це 25 січня передали в прес-службі Сумської обласної прокуратури, передають Патріоти Украї...