В результаті екологічної катастрофи, спровокованої викидами на заводі "Титан" в анексованому Росією Криму, у жителів Армянська випадають зуби і волосся. При цьому в Санкт-Петербурзькому інституті гематології та трансфузіології підтвердили, що зверталися до керівництва міської лікарні Армянська з проханням зайнятися збором матеріалу (випавших зубів і волосся) для подальших досліджень, передають Патріоти України.
Фахівці завдяки волоссю і зубам жителів хочуть отримати об'єктивну картину того, які саме хімічні елементи накопичилися в організмах мешканців Армянська, що постраждали в результаті хімічних викидів.
За словами заступника головного лікаря міськлікарні Армянська Наталії Пєтухової, збір біоматеріалів для ФМБА проводиться, при цьому випавші зуби і волосся вже здали близько 50 міських жителів.
У свою чергу головний лікар лікарні Тетяна Райкова пояснила, що публічно оголошувати про збір волосся і зубів не стали, щоб уникнути паніки.
Крім того, нещодавно при "уряді" Криму пройшло засідання Комісії з ситуації в Армянську, де прозвучали нарікання на адресу місцевих вчених. При цьому чиновникам запропонували звернутися за допомогою до вчених з найбільших міст Росії з великим досвідом роботи в зонах техногенних аварій.
Видання з посиланням на інформацію від місцевих жителів пише про те, що жителі Армянська залишають місто, деякі навіть намагаються продати квартири, але попиту на житло після НП немає.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...