"Ему не доверяли. Ходили слухи, что он предатель", - торнадовець про вбивцю поліцейських (фото)

Торнадовець розповів, що "вбивцю копів" у "Торнадо" завжди вважали "засланим козачком"

Фото: КНК.Медіа

З'явилися нові дані щодо затриманого вбивці поліцейських у Дніпрі. Про це написав Владислав Бовсуновський на своїй фейсбук-сторінці, повідомляють Патріоти України.

"Портал КНК.Медиа поговорил с одним из торнадовцев, который знал убийцу полицейских лично. По словам нашего источника, Пугачев сильно изменил внешность, но это он.

Доверия у товарищей по оружию никогда не вызывал - "всегда был какой-то мутный, ему не доверяли; но он входил в элиту батальона, был близок к комбату как земляк, но его правой рукой точно не был". Также наш собеседник считает, что Александр Пугачев был засланым "козачком". Плюс он "слинял" с батальона когда начались проблемы летом 2015 года. Ходили слухи, что он предатель.

Обновлено:

Посмотрев на фото более высокого качества несколько раз, наш собеседник засомневался в том, что на нем именно Александр Пугачев: "Я его видел только с бородой. Сходство есть, но на 100% я не уверен", - пише видання КНК.Медіа.

Фото до війни:

Фото з затримання:

Тепер без "Єкатєріни": У Вінниці активісти дерусифікували ресторан зі стравами у стилі Російської імперії (фото, відео)

четвер, 24 травень 2018, 18:30

Власники закладу пообіцяли перекласти меню протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами. У Вінниці націоналісти "українізували" ресторан "Камін". Назви страв у меню були подані зі стилістикою Російської імперії: "Завтрак Екатерины...

Таке "тихе" містечко: Мережу розсмішила гонитва поліцейських на Київщині за дівчиною в авто (відео)

четвер, 24 травень 2018, 18:15

Намагаючись затримати автомобіль, поліцейські розбили свою машину і влаштували стрілянину в центрі міста. У мережі опублікували "епічне" відео, на якому показана гонитва патрульних за порушником в Київській області, а саме в Ржищеві. Відео опублікував ...