"Ему не доверяли. Ходили слухи, что он предатель", - торнадовець про вбивцю поліцейських (фото)

Торнадовець розповів, що "вбивцю копів" у "Торнадо" завжди вважали "засланим козачком"

Фото: КНК.Медіа

З'явилися нові дані щодо затриманого вбивці поліцейських у Дніпрі. Про це написав Владислав Бовсуновський на своїй фейсбук-сторінці, повідомляють Патріоти України.

"Портал КНК.Медиа поговорил с одним из торнадовцев, который знал убийцу полицейских лично. По словам нашего источника, Пугачев сильно изменил внешность, но это он.

Доверия у товарищей по оружию никогда не вызывал - "всегда был какой-то мутный, ему не доверяли; но он входил в элиту батальона, был близок к комбату как земляк, но его правой рукой точно не был". Также наш собеседник считает, что Александр Пугачев был засланым "козачком". Плюс он "слинял" с батальона когда начались проблемы летом 2015 года. Ходили слухи, что он предатель.

Обновлено:

Посмотрев на фото более высокого качества несколько раз, наш собеседник засомневался в том, что на нем именно Александр Пугачев: "Я его видел только с бородой. Сходство есть, но на 100% я не уверен", - пише видання КНК.Медіа.

Фото до війни:

Фото з затримання:

Хіти тижня. Обережно! - Шахраї придумали новий спосіб "обчищати" картки українців

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 14:30

При цьому аферисти не питають у жертви ні PIN-код, ні CVV-код. В Україні помітно почастішали випадки крадіжок з банківських карт. При цьому телефонні шахраї в Україні придумали нову схему, як виманювати у українців інформацію, яка допоможе привласнити ...

Через три роки: Мережу схвилювало зворушливе відео зустрічі собаки з господарем

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 14:17

У столиці Грузії Тбілісі сталася дуже жаліслива історія. Через три роки за велінням долі господар знайшов свого собаку по кличці Жоржик, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. . Момент зустрічі пса і господаря дуже сильно вра...