"Если гости не станут палить в сторону Зимнего": У мережі висміяли корпоративи на крейсері "Аврора"

За словами російського чиновника, корпоративи на "Аврорі" повинні відповідати статусу і стилістиці корабля, а також тому факту, що "Аврора" є бойовим кораблем, номером один на Балтійському флоті ".

На крейсері «Аврора» будуть проводити корпоративи. Фото: sobaka.ru.

У мережі висміяли слова чиновника з Міністерства оборони Росії про те, що проведення корпоративів на легендарному крейсері "Аврора" можливо, але з певними умовами. Про корпоративи на "Аврорі" розповів на прес-конференції в Санкт-Петербурзі начальник управління культури Міноборони РФ Антон Губанков, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Губанков сказав, що він вважає за можливе проведення корпоративних заходів на крейсері "Аврора", проте до їх організації є певні вимоги.

За словами російського чиновника, корпоративи повинні відповідати статусу і стилістиці корабля, а також тому факту, що "Аврора" є бойовим кораблем, номером один на Балтійському флоті". "Мероприятие мероприятию рознь", - сказав він.

"Міноборони РФ допустило проведення корпоративів на крейсері "Аврора", якщо гості не стануть палити в сторону Зимового", - з гумором прокоментували заяви російського чиновника в Twitter Рогозін-на-орбіті.

У 2009 році на крейсері "Аврора" пройшла презентація журналу "Російський піонер", в якій брали участь гості Петербурзького економічного форуму. Вечірка викликала невдоволення місцевих комуністів, які вважали її образливою подією. Після цього Головком ВМФ видав наказ про заборону проведення на кораблях заходів, "які пов'язані з життєдіяльністю військ".

Будучи кораблем Балтійського флоту, "Аврора" є філією Центрального військово-морського музею. З 2014 року крейсер, чий постріл став сигналом для штурму Зимового палацу в 1917 році, знаходиться на ремонті. Його офіційне повернення до Петроградської набережної намічено на літо цього року.

25 років радянських таборів: 90-річний боєць УПА, учасник Норильського повстання дочекався реабілітації

четвер, 18 липень 2019, 22:45

Іван Мирон став першим, кого Національна комісія з реабілітації визнала реабілітованим, керуючись новим Законом України "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років". Україна почала нову реабілітацію засуджених р...

Хіти тижня. "Крим. Реалії": Хто насправді відпочиває на окупованому півострові (відео)

четвер, 18 липень 2019, 20:30

Росіянам у телевізорі розповідають, що українці масово їдуть відпочивати на окупований півострів. Мовляв, щойно сезон розпочався у травні, кількість українців, які перетнули адмінмежу з Кримом, збільшилась удвічі. Речник Держприкордонслужби України Оле...