Google присвятив Doodle Марко Вовчок

Українська письменниця була автором багатьох оповідань та перекладів.

Doodle, присвячений Марко Вовчок. Фото: Google

Google присвятив Doodle українській письменниці, поетесі і перекладачці Марко Вовчок до її 183-річчя. Про це повідомляють Патріоти України.

Марко Вовчок писала українською, російською, французькою мовами. Перша збірка оповідань вийшла українською мовою в 1857 році. У своїх творах засуджувала кріпосне право. Описувала історичне минуле України. Разом зі своїм чоловіком А. В. Марковичем займалася збиранням і дослідженням етнографічних матеріалів на Україні.

Виступала Марко Вовчок і як критик, редактор петербурзького журналу "Переклади кращих іноземних письменників". Творча спадщина письменниці: дві книги "Народних оповідань"; соціальна повість "Інститутка"; історичні повісті-казки "Кармелюк", "Дев'ять братів і десята сестриця Галя", "Невільничка", незакінчені - "Гайдамаки", "Сава Чалий"; повісті "Три долі", "Павло Чорнокрил", "Дяк" та інші; збірник російською мовою "Рассказы из русского народного быта", повісті "Тюлева баба", "Записки причетника" та інші; близько ста перекладів і двохсот книг.

Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

понеділок, 28 травень 2018, 10:30

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмам...

"Смотришь на происходящее и думаешь, может, пора на*** валить отсюда? Качество жизни ниже плинтуса", - Кримський бандерівець про прозріння "вати" (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 8:59

Мешканці окупованого Криму розчаровані життям "у гавані". "Севастополь продолжает бурлить. Предателям разонравился "русский мир" и они решили, что надо валить", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. ...