Героїчна сторінка української історії: У мережі показали, як відбуваються зйомки фільму про "кіборгів" (відео)

Проект консультують справжні "кіборги" – бійці, які брали участь у битві за Донецький аеропорт.

На Чернігівщині відбуваються зйомки фільму про "кіборгів". Фото:скрін відео

Під Черніговом тривають зйомки художнього фільму "Кіборги". Про це йдеться в сюжеті Військового телебачення України на Youtube, передають Патріоти України.

Сюжет стрічки заснований на реальних героїчних подіях новітньої історії України і присвячений "кіборгам" – українським військовим, які брали участь в боях за Донецький аеропорт. Історія, яку покажуть в стрічці, розгортається протягом двотижневого чергування в аеропорту одного батальйону у вересні 2014 року.

Один з головних героїв фільму – музикант і син багатіїв – доброволець з позивним "Мажор" намагається зрозуміти свою роль на війні, саму війну і що буде після неї.

Команда відзняла вже багато матеріалу, його вистачить для створення 4-серійного фільму. Проект консультують справжні "кіборги" – бійці, які брали участь в битві за Донецький аеропорт.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...