
"Чергова бутафорія - виявляється цього кіборга зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП. Я розумію навіщо це Тимошенко", - написав політолог Віктор Уколов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:
"З 2014 року вона була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на 4-му році війни у Щасті. Претендуючи на пост Головнокомандувача, вона просто зобов'язана показати хоч якийсь позитивний зв'язок із військовими. Саме тому політтехнологи організували для неї цей загін на з'їзді.
Ситуація погіршилася ще й тим, що група військових пікетувала з'їзд з плакатом "Юля - не наш командир", звинувачуючи у поглядах капітулянтки. Я менше розумію, навіщо це було реальним ветеранам, якщо вони там усе ж таки були. Але поважаю їхні погляди і право займатися політикою".

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...