На висуванні Тимошенко у президенти "кіборга" зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП, - політтехнолог

З 2014 року Юлія Володимирівна була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на 4-му році війни у Щасті.

Тимошенко спіймали на брудній грі? Ілюстрація: ТСН.

"Чергова бутафорія - виявляється цього кіборга зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП. Я розумію навіщо це Тимошенко", - написав політолог Віктор Уколов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"З 2014 року вона була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на 4-му році війни у Щасті. Претендуючи на пост Головнокомандувача, вона просто зобов'язана показати хоч якийсь позитивний зв'язок із військовими. Саме тому політтехнологи організували для неї цей загін на з'їзді.

Ситуація погіршилася ще й тим, що група військових пікетувала з'їзд з плакатом "Юля - не наш командир", звинувачуючи у поглядах капітулянтки. Я менше розумію, навіщо це було реальним ветеранам, якщо вони там усе ж таки були. Але поважаю їхні погляди і право займатися політикою".


Батюшка виявився... комуністом: На Закарпатті священник УПЦ МП постане перед судом (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:54

На Закарпатті священник УПЦ Московського патріархату постане перед судом за те, що пропагував комуністичні та ідеї тоталітарного режиму, а також підтримував армію Росії. Про це повідомила пресслужба обласної поліції Закарпаття, передають Патріоти Украї...

Пропозиції щодо реформування грального бізнесу: чи потрібна галузі цифровізація

четвер, 28 вересень 2023, 21:50

Пропозиції Мінцифри з реформування гральної сфери: усунення КРАІЛ, автоматизація ліцензування та стягування податків. Відмінність легальних казино, реакція представників КРАІЛ. До Верховної Ради надійшов на розгляд підготовлений Мінцифрою законопроєкт ...