На висуванні Тимошенко у президенти "кіборга" зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП, - політтехнолог

З 2014 року Юлія Володимирівна була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на 4-му році війни у Щасті.

Тимошенко спіймали на брудній грі? Ілюстрація: ТСН.

"Чергова бутафорія - виявляється цього кіборга зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП. Я розумію навіщо це Тимошенко", - написав політолог Віктор Уколов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"З 2014 року вона була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на 4-му році війни у Щасті. Претендуючи на пост Головнокомандувача, вона просто зобов'язана показати хоч якийсь позитивний зв'язок із військовими. Саме тому політтехнологи організували для неї цей загін на з'їзді.

Ситуація погіршилася ще й тим, що група військових пікетувала з'їзд з плакатом "Юля - не наш командир", звинувачуючи у поглядах капітулянтки. Я менше розумію, навіщо це було реальним ветеранам, якщо вони там усе ж таки були. Але поважаю їхні погляди і право займатися політикою".


Тіла брата і сестри знайшли в скрині: У справі про зникнення дітей з'явився новий поворот

понеділок, 20 вересень 2021, 18:44

У Донецькій області маленькі брат з сестрою загинули страшною смертю. 10-річна дівчинка і 7-річний хлопчик задихнулися в старий скрині. Як розповіли в пресслужбі прокуратури Донецької обласної, батьки знайдених мертвими в скрині дітей, перш ніж кинутис...

Вакцинувався потай від батьків: Спливли нові деталі про хлопця, який помер після уколу Pfizer

понеділок, 20 вересень 2021, 17:56

На Київщині через кілька годин після вакцинації від коронавірусу помер 19-річний студент Володимир Сало. Причиною смерті, попередньо, стали проблеми з серцем. Уродженець Львівської області зробив щеплення препаратом Pfizer, але про своє рішення батькам...