Горе аліментникам: В Україні розпочалася широкомасштабна боротьба зі злісними неплатниками

За 10 днів у десятків тисяч українців вилучили закордонні паспорти та водійські права.

В грудні 2017 р. Верховна Рада України ухвалила законопроект, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів. Для пошуку боржників були створені мобільні групи, повідомляють Патріоти України із посиланням на Українську правду.

В перші дні дії закону виконавчій службі вдалося стягнути 50 млн. гривень. «За перші 10 днів державні виконавці заборонили виїзд за кордон 25 тисячам злісних неплатників аліментів, також було винесено понад 21 тисячу постанов про тимчасову заборону керувати транспортними засобами», розповів міністр юстиції Павло Петренко. Оголошені в розшук 6 тисяч несумлінних батьків Окрім того, міністерство юстиції відкрило онлайн-реєстр злісних неплатників аліментів.

Міністр допускає, що до кінця цього року відповідальність за несплату аліментів може посилитися, навіть до кримінальної. Все залежить від результатів дії згаданого закону. Окрім того, Петренко анонсував аналогічні дії міністерства з 1 квітня 2018 року, щодо заборгованості по зарплаті, яка на сьогодні досягла 2,7 млрд. грн.

Опублікував: Інна Мартинчук

Під Москвою знов велика пожежа

четвер, 2 лютий 2023, 3:10

На складі з пластиком у російському селищі Нахабіне, що під Москвою, в міському окрузі Красногорськ сталася пожежа, повідомляє Life. . У боротьбі з вогнем задіяно 37 осіб та 11 одиниць техніки. Від МНС Росії — чотири одиниці техніки та 14 співробітн...

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...