
Мешканці одразу декількох районів Києва 21 вересня помітили в повітрі густу димку і неприємний запах. Так, скарги на смог надходили від жителів центральної частини міста, Оболоні, Виноградаря, а також лівого берега, передають Патріоти України.
У соціальних мережах кияни "списують" брудне повітря на роботу різних підприємств. Деякі жителі навіть створили тематичну групу "Оболонь смог" у Facebook, у якій щодня діляться спостереженнями.


"Опівночі страшний сморід, який проникає через закриті вікна. Горло болить і важко дихати. У моєму мікрорайоні відбувається геноцид людей", — висловилася Ольга Яременко.

Також забруднення повітря приписують пожежам, проте в столичній ДСНС цю версію спростовують. "Це проблема міст-мільйонників, у яких багато транспорту. Коли є велика різниця температур - вдень спекотно, а вночі, навпаки, холодно, а також якщо безвітряно, то вихлопні гази не встигають вивітрюватися і накопичуються над містом. У місті немає масштабних пожеж, які могли б викликати такий смог", — зазначає керівник прес-служби ДСНС у Києві Світлана Водолага.
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...
Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...