
Одеський "Чорноморець" з великою часткою ймовірності не продовжуватиме свій виступ в поточному розіграші чемпіонату України з футболу в Лізі Парі-Матч. Такий висновок можна зробити зі слів генерального директора "моряків" Сергія Керницького, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Клуб починає процедуру банкрутства", - заявив функціонер. За його словами, таке рішення пов'язане з боргами футбольного клубу.
Як повідомляє журнал "Футбол", мова йде про суму в 44 мільйони доларів - заборгованість по кредиту, пеня і судові витрати. Ці гроші було взято в кредит для проведення робіт на стадіоні "Чорноморець".
"Чорноморець" - один з найстаріших клубів України, який був заснований в 1936 році. Саме "моряки" стали першими володарями національного кубка. Вихованцем одеського клубу є володар "Золотого м'яча" -1986 Ігор Бєланов, а також знамениті футболісти Ілля Цимбалар, Юрій Нікіфоров, Леонід Буряк, Дмитро Парфьонов та ін.
Нагадаємо, в понеділок, 29 лютого, був обраний новий президент Прем'єр-ліги України.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...