І знову, "дякуючи" Савченко: Антимайданівцю "Топазу" перерахували термін відбутого покарання, до вечора він вийде на свободу, - адвокат

Правозахисник відомого харківського сепаратиста поклопотав, щоб його клієнт потрапив під дію закону скандально відомої нардепа, яка зараз сама перебуває у СІЗО.

Гнат Кромський "Топаз". Фото:Громадське телебачення

Жовтневий райсуд Харкова ухвалив рішення про звільнення з-під варти антимайданівця Гната Кромского, відомого на прізвисько "Топаз". Про це повідомив його адвокат Дмитро Горшколєпов, передають Патріоти України.

"Суд задовольнив клопотання адвоката про перерахунок терміну відбутого покарання, виходячи з реального перебування під вартою. Згідно з роз'ясненням Верховного суду про застосування "закону Савченко" виходить, що він провів під вартою понад вісім років.

З урахуванням вироку Київського райсуду, який призначив покарання у вигляді вісім років позбавлення волі, Жовтневий суд прийняв ухвалу про негайне звільнення його з-під варти. Зараз йде оформлення документів. Сьогодні до вечора він повинен вийти на свободу", - розповів адвокат.

Тимчасово прибрали музику рідного композитора: Фінляндське місто "вітає" туристів із РФ гімном України

понеділок, 15 серпень 2022, 17:43

Російські туристи, які відвідують фінське місто Іматра на сході країни, тепер щодня слухають гімн України. Про це повідомляє AFP, передають Патріоти України.

"Не хочу їхати з Криму!": Зірка "Кварталу 95" Великий в образі російської туристки підірвав мережу

понеділок, 15 серпень 2022, 12:59

Комедійний актор студії "Квартал 95" Юрій Великий на тлі новин про "бавовну" в Криму записав гумористичну пародію на російську туристку, яка, плачучи, виїжджала з окупованого півострова. Ролик з її кумедними скаргами став наскільки популярним у мережі,...