І знову "Опоблок": у Сумах місцевий нардеп оскаржив перейменування вулиць за законом про декомунізацію

​Депутат міськради вимагає скасувати розпорядження про перейменування 85 вулиць і провулків у Сумах і відшкодувати моральну шкоду.

Ілюстрація:curator.sumy.ua5 травня Зарічний районний суд в місті Суми задовольнив клопотання депутата Сумської міськради від Опозиційного блоку Юрія Перепека про призупинення дії розпорядження мера про перейменування топонімів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання Данкор.

4 травня депутат подав адміністративний позов про визнання протиправним і недійсним розпорядження Сумського міського голови про перейменування топонімів та стягнення моральної шкоди.

Цим розпорядженням від 19 лютого 2016 року в місті змінили назви 85 вулиць, провулків, проїздів і скверів.

21 травня минулого року в Україні вступили в силу чотири закони про декомунізацію, які, зокрема, забороняють пропаганду радянської і нацистської символіки.

З архіву ПУ. Люди і нелюди: Як старенька українка загубила 100 гривень, і що далі трапилось

субота, 22 січень 2022, 23:30

Подія сталася на Закарпатті. Негідник виявився всього один. Дуже примітна особистість. "Сталася в нашому дворі така пригода. На дверях під’їзду та на воротах з’явилося оголошення «Я в четвер загубила 100 карбованців. Якщо хтось знайшов, дуже вас прошу,...

Місяць боровся за життя: Помер засновник легендарного українського фестивалю "Червона Рута"

субота, 22 січень 2022, 23:29

Сьогодні помер засновник та директор фестивалю "Червона Рута" Тарас Мельник. Про це повідомив директор фестивалю Respublica Fest Андрій Захарко у Facebook, передають Патріоти України. "Помер Тарас Мельник, директор фестивалю "Червона Рута", людина яка ...