"Я готова говорити про це відкрито": Дочка Павла Шеремета розповіла про сокровенне свого батька

Єлизавета Шеремет зізналася, що її батько був щасливим у стосунках з Оленою Притулою.

Олена Притула і Павло Шеремет. Фото: Никита Кузьмин.

Дочка вбитого в Києві журналіста Павла Шеремета Єлизавета розповіла, що життя її батька стало щасливим завдяки його цивільній дружині Олені Притулі. Про це йшла мова в її інтерв'ю "Медузі", передають Патріоти України.

"Я завжди добре з нею спілкувалася. Зараз наше спілкування стало більш близьким. Кожного разу, коли я приїжджаю до Києва, зупиняюся у неї. Нарешті я готова говорити про це відкрито. Я розумію, що комусь можливо боляче про це говорити, неприємно про це чути - моїй мамі, наприклад, - я її розумію і дуже люблю, завжди її у всьому підтримую. Але мені важливо говорити про це відкрито, тому що свого батька я теж люблю - і його життя, яке стало щасливим завдяки Олені", - сказала Єлизавета.При цьому вона стверджує, що після того, як він залишив родину, він не зник із життя своїх дітей.

"Він продовжував приїжджати до нас раз на місяць. Він не перекреслив усе своє минуле життя. Він просто поїхав в іншу країну і почав інше життя з іншою людиною. Я приїжджала до Києва кілька разів на рік. Останні чотири роки мого спілкування з батьком пройшли саме там. І це були абсолютно приголомшливі роки. Я подорослішала, і тато спілкувався зі мною не просто як із донькою, яку він дуже любить, але ще і по-дружньому. У Києві він був шалено щасливий. Це проявлялося в усьому, що він робив, що він говорив. А ще там у нього сформувалася абсолютно приголомшлива компанія друзів. І хоч батька там уже немає, я продовжую туди їздити і з ними зустрічатися", - поділилася дочка журналіста.

Дівчина стверджує, що вона сто відсотків є татовою донькою.

"Ми зовні схожі - і характерами. Як говорив мій дідусь, татів батько, ми однієї породи. Тому часто я розуміла його краще, ніж інші члени сім'ї. Я проходила через ті ж стани, що й він, і це нас, безсумнівно, зближувало. І я його підтримувала в цій ситуації, з радістю їздила в Київ, з радістю їздила з ним відпочивати", - стверджує Єлизавета.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького в Києві.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...