"Я готова постраждати за Росію": Москвичі приготувалися до ядерного удару (відео)

Російський журналіст Саша Сотник провів опитування серед москвичів.

Жителі Москви чекають ядерного вибуху. Фото: Вголос.Російський журналіст і видеоблогер Саша Сотник опублікував на своєму YouTube-каналі Sotnik-TV нове опитування серед москвичів, пишуть Патріоти України.

"Відповідаючи на питання "чи ви готові постраждати за імперські "ядерні понти" Путіна і Кадирова?", основна маса респондентів заявила, що від них нічого не залежить" і якщо почнеться війна – значить, так тому і бути".

"Я готова постраждати за Росію, але не за "понти" Путіна і Кадирова", - відповіла одна з перехожих жінок.

"Я не готовий страждати, але Кадиров ж не та людина, яка відповідає за ядерний вибух", - сказав хлопець.

Деякі виступили з критикою заяви Рамзана Кадирова, який попередив США про готовність Росії завдати ракетно-ядерний удар, але більшість готова змиритися зі своєю долею", – зазначив автор відео.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...