"Я лише встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу": Мешканці Сартани показали свої будинки після обстрілу окупантів (відео)

Снаряд вибухнув на даху будинку мирних жителів.

Скрін відеоМешканці Сартани, чий будинок постраждав після обстрілу, показали завдані збитки. Відео про це опубліковано у Facebook видання "Донбасс реалии", інформують Патріоти України.

За словами Людмили Бєлкіної, якби вона вчасно не попередила сім'ю, всі могли б загинути.

"Ми тільки позавчора від одного пострілу відбулися легким переляком, частина будівель постраждала, будинок цілий був. Думаємо, вже не стрілятимуть, в одну воронку двічі не потрапляє, але ... не вийшло", - розповіла Людмила Бєлкіна.

"Тільки я встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу. Тільки лягли, як прошило все стінки. Якби стояли, вже б не було", - сказала вона.

За словами Олександра Жарикова, який показав місце падіння снаряда, снаряд розірвався два рази - на даху і під будинком.

"Мені навіть соромно писати Вам звідси - зі спокою і ситості": Культовий британський кінорежисер звернувся до Олега Сенцова

субота, 17 листопад 2018, 0:21

Том Стоппард висловив українському колезі свою глибоку повагу. Незаконно засудженому в РФ українському режисерові Олегу Сенцову написав листа британський режисер і сценарист Том Стоппард, який висловив захоплення громадською позицією українця. Про це п...

"Умрёте - тогда поговорим": На росТБ влаштували істерику через споживчий кошик РФ (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:51

Депутат Сергій Вострецов заявив, що спробував прожити місяць на 3500 рублів, але за час експерименту схуд на 6 кг і у нього було постійне відчуття голоду. На одному з російських каналів пропагандисти "заклювали" депутата Держдуми Сергія Вострецова, яки...