"Я лише встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу": Мешканці Сартани показали свої будинки після обстрілу окупантів (відео)

Снаряд вибухнув на даху будинку мирних жителів.

Скрін відеоМешканці Сартани, чий будинок постраждав після обстрілу, показали завдані збитки. Відео про це опубліковано у Facebook видання "Донбасс реалии", інформують Патріоти України.

За словами Людмили Бєлкіної, якби вона вчасно не попередила сім'ю, всі могли б загинути.

"Ми тільки позавчора від одного пострілу відбулися легким переляком, частина будівель постраждала, будинок цілий був. Думаємо, вже не стрілятимуть, в одну воронку двічі не потрапляє, але ... не вийшло", - розповіла Людмила Бєлкіна.

"Тільки я встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу. Тільки лягли, як прошило все стінки. Якби стояли, вже б не було", - сказала вона.

За словами Олександра Жарикова, який показав місце падіння снаряда, снаряд розірвався два рази - на даху і під будинком.

Смачні стаканчики з кришечками для кави, або Їстівний стартап по-українськи (фото)

середа, 22 серпень 2018, 5:45

Після того, як каву випили, стаканчик можна повністю з’їсти. Українська компанія Lekorna запустила виробництво їстівних стаканчиків та кришечок для кави "із собою", які можуть замінити пластик, інформують Патріоти України. Про це компанія написала на F...

Хіти тижня. Рано зібрався на кладовище: Напівживого Кобзона виписали з лікарні

середа, 22 серпень 2018, 3:00

Для полегшення дихання лікарі видали йому спеціальний апарат. Народного артиста СРСР, заступника голови Комітету Держдуми з культури Йосипа Кобзона виписали з лікарні. При цьому стан 80-річного естрадного співака продовжує викликати побоювання лікарів,...