"Я лише встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу": Мешканці Сартани показали свої будинки після обстрілу окупантів (відео)

Снаряд вибухнув на даху будинку мирних жителів.

Скрін відеоМешканці Сартани, чий будинок постраждав після обстрілу, показали завдані збитки. Відео про це опубліковано у Facebook видання "Донбасс реалии", інформують Патріоти України.

За словами Людмили Бєлкіної, якби вона вчасно не попередила сім'ю, всі могли б загинути.

"Ми тільки позавчора від одного пострілу відбулися легким переляком, частина будівель постраждала, будинок цілий був. Думаємо, вже не стрілятимуть, в одну воронку двічі не потрапляє, але ... не вийшло", - розповіла Людмила Бєлкіна.

"Тільки я встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу. Тільки лягли, як прошило все стінки. Якби стояли, вже б не було", - сказала вона.

За словами Олександра Жарикова, який показав місце падіння снаряда, снаряд розірвався два рази - на даху і під будинком.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...