"Я лише встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу": Мешканці Сартани показали свої будинки після обстрілу окупантів (відео)

Снаряд вибухнув на даху будинку мирних жителів.

Скрін відеоМешканці Сартани, чий будинок постраждав після обстрілу, показали завдані збитки. Відео про це опубліковано у Facebook видання "Донбасс реалии", інформують Патріоти України.

За словами Людмили Бєлкіної, якби вона вчасно не попередила сім'ю, всі могли б загинути.

"Ми тільки позавчора від одного пострілу відбулися легким переляком, частина будівель постраждала, будинок цілий був. Думаємо, вже не стрілятимуть, в одну воронку двічі не потрапляє, але ... не вийшло", - розповіла Людмила Бєлкіна.

"Тільки я встигла крикнути, щоб всі лягли на підлогу. Тільки лягли, як прошило все стінки. Якби стояли, вже б не було", - сказала вона.

За словами Олександра Жарикова, який показав місце падіння снаряда, снаряд розірвався два рази - на даху і під будинком.

Хіти тижня. Депутату "Опоблоку" у Миколаєві замість мікрофона тицьнули в обличчя фалоімітатором (фото, відео)

середа, 23 травень 2018, 9:30

Як стало відомо, депутат у місті також очолює регіональний філіал організації одіозного Віктора Медведчука "Український вибір". У Миколаєві депутату обласної ради від "Опозиційного блоку" Вадиму Невінчаному під час його спілкування з журналістами ткнул...

Один з 350 обраних у світі: Український студент виграв престижний конкурс Apple. Однак не може потрапити до США

середа, 23 травень 2018, 8:50

Юнак не зможе скористатися винагородою та побувати на конференції в США. Консульство невмолиме. Дипломати вже двічі відмовили українцю, кожен раз забираючи солідну суму. Український студент Олег Дрейман, який виграв участь у стипендіальній програмі App...