"Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!": У мережі набуває популярності вислів російського актора

Російський актор Леонід Бронєвой зрівняв ставлення до ветеранів Другої світової війни в Німеччині і в Росії.

Леонід Бронєвой. Фото: Ivona.

Напередодні 9 травня в соцмережах почали активно постити фразу відомого радянського актора Леоніда Бронєвого: "Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!", пишуть Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Усі наші біди, між іншим, від того, що добра ми не пам'ятаємо. Наприклад, що отримали за цю Перемогу ті, хто воював, кому вони в результаті потрібні? Років сім чи 10 назад по телевізору сюжети, зняті в Росії і Німеччині, показали: лежить старий наш фронтовик, без ніг, в якомусь кутку закіптюженому, поруч страшні, потворні протези валяються (хто тільки їх зробив?), і потім - Мюнхен, затишний будиночок, клумби з квітами, доріжки пісочні... За однією з них до свого "мерседеса" дідок бадьоро крокує - колишній солдат вермахту: в житті не скажеш, що обох ніг у нього немає! Так хто переміг, питається, ми або вони?", - зазначив Бронєвой.

За його словами, "товаришу Сталіну" і всім наступним товаришам і панам абсолютно наплювати на те, що хтось на війні втратив здоров'я.

Нагадаємо, Леонід Бронєвий є Заслуженим артистом РРФСР, Народним артистом РРФСР, СРСР і України.

Співала про Україну, а чекала РФ: Дівчинка з Лисичанська вразила "перевзуванням" (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 14:39

Дівчинка з Лисичанська вразила мережу своїм "перевзуванням". Нещодавно вона співала про вільну Україну, а учора щиро раділа, коли окупанти зайшли до міста, передають Патріоти України. Відео з дівчинкою записали російські пропагандисти, а згодом у мереж...

Другою жертвою стала румунка: З'явились моторошні подробиці смертельних нападів акули в Єгипті

понеділок, 4 липень 2022, 11:56

У Єгипті неподалік Хургади акула напала на ще одну туристку. 40-річна громадянка Румунії загинула від отриманих поранень, її тіло знайшли за кілька годин після нападу на австрійку, передають Патріоти України. Місцева влада прийняла рішення закрити пля...