"Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!": У мережі набуває популярності вислів російського актора

Російський актор Леонід Бронєвой зрівняв ставлення до ветеранів Другої світової війни в Німеччині і в Росії.

Леонід Бронєвой. Фото: Ivona.

Напередодні 9 травня в соцмережах почали активно постити фразу відомого радянського актора Леоніда Бронєвого: "Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!", пишуть Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Усі наші біди, між іншим, від того, що добра ми не пам'ятаємо. Наприклад, що отримали за цю Перемогу ті, хто воював, кому вони в результаті потрібні? Років сім чи 10 назад по телевізору сюжети, зняті в Росії і Німеччині, показали: лежить старий наш фронтовик, без ніг, в якомусь кутку закіптюженому, поруч страшні, потворні протези валяються (хто тільки їх зробив?), і потім - Мюнхен, затишний будиночок, клумби з квітами, доріжки пісочні... За однією з них до свого "мерседеса" дідок бадьоро крокує - колишній солдат вермахту: в житті не скажеш, що обох ніг у нього немає! Так хто переміг, питається, ми або вони?", - зазначив Бронєвой.

За його словами, "товаришу Сталіну" і всім наступним товаришам і панам абсолютно наплювати на те, що хтось на війні втратив здоров'я.

Нагадаємо, Леонід Бронєвий є Заслуженим артистом РРФСР, Народним артистом РРФСР, СРСР і України.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З ким поведешся: У російській Тамані загинули двоє українських моряків

середа, 21 серпень 2019, 0:28

Українці померли від отруєння метиловим спиртом. Сьогодні, 20 серпня, в районі російського порту Тамань через отруєння метиловим спиртом померли двоє громадян України, які працювали моряками на танкері «Магус» під прапором Панами. Про це повідомляє рос...