"Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!": У мережі набуває популярності вислів російського актора

Російський актор Леонід Бронєвой зрівняв ставлення до ветеранів Другої світової війни в Німеччині і в Росії.

Леонід Бронєвой. Фото: Ivona.

Напередодні 9 травня в соцмережах почали активно постити фразу відомого радянського актора Леоніда Бронєвого: "Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще, ніж Сталін!", пишуть Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Усі наші біди, між іншим, від того, що добра ми не пам'ятаємо. Наприклад, що отримали за цю Перемогу ті, хто воював, кому вони в результаті потрібні? Років сім чи 10 назад по телевізору сюжети, зняті в Росії і Німеччині, показали: лежить старий наш фронтовик, без ніг, в якомусь кутку закіптюженому, поруч страшні, потворні протези валяються (хто тільки їх зробив?), і потім - Мюнхен, затишний будиночок, клумби з квітами, доріжки пісочні... За однією з них до свого "мерседеса" дідок бадьоро крокує - колишній солдат вермахту: в житті не скажеш, що обох ніг у нього немає! Так хто переміг, питається, ми або вони?", - зазначив Бронєвой.

За його словами, "товаришу Сталіну" і всім наступним товаришам і панам абсолютно наплювати на те, що хтось на війні втратив здоров'я.

Нагадаємо, Леонід Бронєвий є Заслуженим артистом РРФСР, Народним артистом РРФСР, СРСР і України.

Хіти тижня. "Будні відставленого політика, або Кулявлоб-2": Двійник Яценюка засвітився на відео

субота, 14 грудень 2019, 1:00

У мережі з'явилося відео з чоловіком, який дуже схожий на експрем'єра України Арсенія Яценюка. Кадри оприлюднив у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України. На ролику видно чоловіка в окулярах, який тримає в руках камеру. "Людина ...

Хіти тижня. "Поліція вважає, що будуть "відбивати": Під будинком Антоненка, заарештованого у справі Шеремета, почалися сутички (відео)

субота, 14 грудень 2019, 0:50

Через 3 роки після вбивства журналіста Павла Шеремета слідство раптово назвало 5 підозрюваних у скоєнні цього злочину. Арешт Антоненка у резонансній справі Шеремета викликав бурхливу реакцію української громадськості. Кілька десятків людей вирушили до ...