"Я захватывала СБУ в Луганске, а теперь мне Украина не платит пенсию": Мешканка "ЛНР" поскаржилась, що їй погрожують відключити світло (відео)

"Тітка явно проситься на халявну баланду і в ізольоване від людей на 15+ років приміщення", - пишуть користувачі мережі.

Захоплення приміщення СБУ в Луганську. 2014 рік. Фото: People IN.

Користувачів соціальних мереж вразило відео з розповіддю жительки Луганська про складне матеріальне становище. Відео розміщено в Твіттері, передають Патріоти України.

"Я брала участь у першому захопленні Луганської міської адміністрації, провела там ніч. Брала участь у захопленні СБУ. В СБУ з 6 квітня і пропрацювала там півроку у важких умовах без зарплати на кухні. По хворобі потім пішла. І зараз 8 місяців не отримую пенсію від України і тільки зараз почала 2 130 отримувати від ЛНР. І ось мені вже приходили відключатися світло, а завтра прийдуть відключати газ. І якщо наш уряд все робить за законами України, то можна очікувати, що людей скоро будуть викидати на вулицю", - сказала у відео мешканка Луганська.

"Ні, бабусю. Спочатку тобі відключили мозок. Ти просто забула", "Тільки захоплення Берліна і Лондона вирішить твої проблеми, тітко", "По-моєму, за заслуги Україна тепер зобов'язана до кінця життя забезпечити її тюремною баландою", - пишуть користувачі в коментарях під цим відео.


"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

"Герої теж бувають геями": Незвичайна історія з фронту "не такого, як всі" бійця АТО (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 6:07

Василь Давиденко, 41-річний ветеран АТО, публічно заявив, що є геєм. Він другий військовий в історії української армії, що пішов на такий крок. Першим це зробив Віктор Пилипенко, екс-боєць батальйону "Донбас", передають Патріоти України. У правозахисно...