"Я захватывала СБУ в Луганске, а теперь мне Украина не платит пенсию": Мешканка "ЛНР" поскаржилась, що їй погрожують відключити світло (відео)

"Тітка явно проситься на халявну баланду і в ізольоване від людей на 15+ років приміщення", - пишуть користувачі мережі.

Захоплення приміщення СБУ в Луганську. 2014 рік. Фото: People IN.

Користувачів соціальних мереж вразило відео з розповіддю жительки Луганська про складне матеріальне становище. Відео розміщено в Твіттері, передають Патріоти України.

"Я брала участь у першому захопленні Луганської міської адміністрації, провела там ніч. Брала участь у захопленні СБУ. В СБУ з 6 квітня і пропрацювала там півроку у важких умовах без зарплати на кухні. По хворобі потім пішла. І зараз 8 місяців не отримую пенсію від України і тільки зараз почала 2 130 отримувати від ЛНР. І ось мені вже приходили відключатися світло, а завтра прийдуть відключати газ. І якщо наш уряд все робить за законами України, то можна очікувати, що людей скоро будуть викидати на вулицю", - сказала у відео мешканка Луганська.

"Ні, бабусю. Спочатку тобі відключили мозок. Ти просто забула", "Тільки захоплення Берліна і Лондона вирішить твої проблеми, тітко", "По-моєму, за заслуги Україна тепер зобов'язана до кінця життя забезпечити її тюремною баландою", - пишуть користувачі в коментарях під цим відео.


"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...