"Я захватывала СБУ в Луганске, а теперь мне Украина не платит пенсию": Мешканка "ЛНР" поскаржилась, що їй погрожують відключити світло (відео)

"Тітка явно проситься на халявну баланду і в ізольоване від людей на 15+ років приміщення", - пишуть користувачі мережі.

Захоплення приміщення СБУ в Луганську. 2014 рік. Фото: People IN.

Користувачів соціальних мереж вразило відео з розповіддю жительки Луганська про складне матеріальне становище. Відео розміщено в Твіттері, передають Патріоти України.

"Я брала участь у першому захопленні Луганської міської адміністрації, провела там ніч. Брала участь у захопленні СБУ. В СБУ з 6 квітня і пропрацювала там півроку у важких умовах без зарплати на кухні. По хворобі потім пішла. І зараз 8 місяців не отримую пенсію від України і тільки зараз почала 2 130 отримувати від ЛНР. І ось мені вже приходили відключатися світло, а завтра прийдуть відключати газ. І якщо наш уряд все робить за законами України, то можна очікувати, що людей скоро будуть викидати на вулицю", - сказала у відео мешканка Луганська.

"Ні, бабусю. Спочатку тобі відключили мозок. Ти просто забула", "Тільки захоплення Берліна і Лондона вирішить твої проблеми, тітко", "По-моєму, за заслуги Україна тепер зобов'язана до кінця життя забезпечити її тюремною баландою", - пишуть користувачі в коментарях під цим відео.


Прикрив своїм тілом побратима: На Донбасі під час ворожого обстрілу загинув 21-річний нацгвардієць (фото)

неділя, 15 грудень 2019, 14:29

Військовий Сергій Михальчук отримав смертельні поранення 14 грудня. Зазначається, що життя українського військового забрала російська міна. "Під час вибуху 21-річний нацгвардієць, сержант Сергій Михальчук прийняв на себе основну кількість уламків, прик...

Хіти тижня. Секрети закону розкрито: Українці можуть не платити за комуналку

неділя, 15 грудень 2019, 13:00

Якість надання комунальних послуг в Україні вже давно залишає бажати кращого. А з приходом опалювального сезону, українців усе частіше турбує питання, куди бігти, кому скаржитися, а головне, як це зробити правильно. З урахуванням швидкозростаючих тариф...