"Я захватывала СБУ в Луганске, а теперь мне Украина не платит пенсию": Мешканка "ЛНР" поскаржилась, що їй погрожують відключити світло (відео)

"Тітка явно проситься на халявну баланду і в ізольоване від людей на 15+ років приміщення", - пишуть користувачі мережі.

Захоплення приміщення СБУ в Луганську. 2014 рік. Фото: People IN.

Користувачів соціальних мереж вразило відео з розповіддю жительки Луганська про складне матеріальне становище. Відео розміщено в Твіттері, передають Патріоти України.

"Я брала участь у першому захопленні Луганської міської адміністрації, провела там ніч. Брала участь у захопленні СБУ. В СБУ з 6 квітня і пропрацювала там півроку у важких умовах без зарплати на кухні. По хворобі потім пішла. І зараз 8 місяців не отримую пенсію від України і тільки зараз почала 2 130 отримувати від ЛНР. І ось мені вже приходили відключатися світло, а завтра прийдуть відключати газ. І якщо наш уряд все робить за законами України, то можна очікувати, що людей скоро будуть викидати на вулицю", - сказала у відео мешканка Луганська.

"Ні, бабусю. Спочатку тобі відключили мозок. Ти просто забула", "Тільки захоплення Берліна і Лондона вирішить твої проблеми, тітко", "По-моєму, за заслуги Україна тепер зобов'язана до кінця життя забезпечити її тюремною баландою", - пишуть користувачі в коментарях під цим відео.


Ярмо податків не для них: Заступник голови ОП Шурма назвав мільярдні схеми свого брата з офшорами "законними і моральними" та позаздрив ФОПам

четвер, 28 вересень 2023, 7:07

"Що стосується бізнесу мого брата, він весь побудований на принципах законності та на всіх найвищих морально-етичних стандартах", – наголосив чиновник. . "Що стосується структурування бізнесу в Україні, то якщо ви подивитесь на корпоративну структуру...

В Україні проведуть масштабне підвищення пенсій за допомогою балів: У Мінсоці розповіли про нову систему

четвер, 28 вересень 2023, 6:57

Внаслідок індексації пенсій у 2024-му виплати підвищать абсолютній більшості українців на заслуженому відпочинку. При цьому підвищення проведуть за новими правилами: для цього запровадять бальну систему. Про це міністр соцполітики Оксана Жолнович розпо...