
Влада Російської Федерації має намір перетворити окупований Крим на потужну військову базу з 60-80 тисячами солдатів і ядерним сховищем, закритим після підписання Будапештського меморандуму. В анексованому Росією Криму створюють військову базу, яка налічуватиме від 60 до 80 000 військових і реставрують колишнє ядерне сховище, закрите Україною. Про це розповів лідер кримськотатарського народу, Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Голосу Америки, передають Патріоти України.
Народний депутат України стверджує, що на окупований півострів безперервно надходить новітня військова техніка, росте особовий склад армії окупантів.
"Найнебезпечніше те, що вони ще й реставрують ядерну базу, яку ми покинули після підписання Будапештського меморандуму, ядерне сховище під Ялтою. Але сказати точно - завезли вони ядерну зброю чи ні - поки не можемо сказати", - зазначив він.
Лідер кримськотатарського народу уточнив, що мова йде про "Кизилташ-13", секретне підприємство по збиранню і зберіганню ядерних боєприпасів, що існувало в Криму за часів СРСР.
Крім цього, на території є новітні російські реактивні системи "Тополь" і "Іскандер", які також можуть містити ядерну зброю. "Крим перетворений на мілітаризовану базу зараз, і це тривожно не тільки для України, але і для всього чорноморського регіону", - резюмував Джемілєв.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...