Як виглядає окупований Донецьк сьогодні (фоторепортаж)

Сьогодні життя в Донецьку не таке, яким було в український період: закриті магазини, не працюють банки, не видно реклами, а кругом лише - сірість, бідність і атрибутика "ДНР".

Окупований Донецьк сьогодні. Фото: vlada.io.

В окупованому російсько-терористичними військами Донецьку відчувається серйозна економічна криза, незважаючи на те, що в місті працюють ресторани, клуби і бутіки. Про це пише видання "Четверта влада", публікуючи підтверджують фотографії, передаютьб Патріоти України.

Як видно по знімках, на вулицях міста майже не видно реклами, не працюють автосалони і банки, закрито безліч магазинів, в першу чергу заклади з дорогими товарами і послугами.

"Життя в Донецьку далеке від того, яким він жив в свій український період. І справа тут не тільки у відсутності повітряного та залізничного сполучення. Столиця Донбасу помітно збідніла. Завмерли будівництва. Тут і там трапляються закриті магазини, які намагаються здати в оренду свої площі. Тільки орендарів на ці приміщення знайти практично неможливо. Нові торгові точки торгують дешевим одягом, товарами для дому або продуктами", - йдеться в публікації.

Що стосується українських банків, то вони або закриті, або приміщення використовуються самопроголошеною "владою республіки" у власних цілях.

В окупованому місті також багато терористичної символіки і сувенірів з атрибутикою "ДНР".

Закрылась полюбившаяся дончанам кондитерская "Fashion Cake"

Стоять порожніми автосалони. У 2014 році частина їх була розграбована бойовиками. Решта встигли врятувати автомобілі і перегнати їх на територію, підконтрольну Україні.

Автосалон на проспекті Ілліча.

Де-не-де на місці закритих раніше магазинів виникли нові. В основному такі торгові точки торгують дешевим одягом, товарами для дому або продуктами.

Найчастіше по місту трапляються примари українських банків. Більшість приміщень просто закриті, деякі здаються в оренду.

У приміщенні колишнього банку Unicredit тепер розташовується контора, яка займається переведенням у готівку грошей з карток. Переведення в готівку - один з процвітаючих видів бізнесу в ОРДЛО, який виник після захоплення регіону бойовиками.

У захоплених приміщеннях Ощадбанку сьогодні працює так званий республіканський банк "ДНР". Вивіски місцями так і не поміняли.

Закритий "Київстар"

Найбільший торговий-розважальний центр "Донецьк Сіті" сьогодні стоїть напівпорожнім.

Ціни на продукти на Калінінському ринку.

Ціни в супермаркеті "Парус" (колишній супермаркет "Варус", який був захоплений бойовиками).

Продажа сувенірів "ДНР".

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...