"Якщо раптом знову схоче приїхати до нас на гастролі": Член Ради Федерації РФ пригрозив Вайкуле через її слова про Крим

Франц Клінцевич заявив, що латвійська співачка "ступила на стезю Вахтанга Кікабідзе".
Лайма Вайкуле. Фото: KP.UA.

Гучна заява відомої латвійської співачки Лайми Вайкуле по Криму очікувано привела російських пропагандистів в лють. Так, з різкою критикою співачки виступив член Ради Федерації Росії Франц Клінцевич, відомий своїми різкими висловлюваннями на підтримку путінського режиму, передають Патріоти України.

На його думку, висловивши свою проукраїнську позицію щодо Криму, Вайкуле пішла по стопах інших знаменитих артистів, які підтримали Україну. Як приклад російський чиновник навів актора Вахтанга Кікабідзе, який відкрито підтримував Майдан і виступав проти анексії Криму та інших злочинів Володимира Путіна і його оточення.

«Дійсно, ніякої ностальгії. Лайма Вайкуле ступила на стезю Вахтанга Кікабідзе», – вважає Клінцевіч. Він зазначив, що не хоче гадати, чи була Вайкуле щирою в своїй заяві.

«Але слово – не горобець. Цікаво, скільки тепер складе її гонорар, якщо вона раптом надумає відправитися на гастролі в Росію», – пригрозив чиновник. У свою чергу, директор Вайкуле Олексій Яковлєв вважає, що в Росії «перекрутили і роздули» слова співачки. Він також зазначив, що її заяву кожен сприймає «в міру своєї зіпсованості».

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...