Якщо у квартирі холодні батареї: У КМДА повідомили, коли можна не платити за неякісне опалення

Щоб не оплачувати централізоване опалення або провести перерахунок вартості комунальної послуги, порушення затвердженого температурного режиму необхідно зафіксувати офіційно.

Ілюстрація:korrespondent.netСтало відомо, в яких випадках українці можуть не платити за неякісне опалення в своїх квартирах. Як повідомили в КМДА, температура в житлових приміщеннях не повинна опускатися нижче +18 градусів. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

"За це несуть відповідальність як теплопостачальні організації, які повинні подбати про відповідну температуру теплоносія, так і житлові підприємства – ЖКГ, ОСББ, ЖБК та інші, які відповідають за стан будинкових комунікацій", – заявили в мерії.

У разі, якщо зазначений температурний режим не дотримується, вартість опалення для споживачів знижується або не нараховується зовсім.

Зокрема, при температурі від 20 до 14 ° С в кутових кімнатах ціна ЦО повинна бути знижена на 5% за кожен градус відхилення. Допустима норма зменшення температури – не більше 12 годин на добу один раз на місяць;

Якщо в кімнатах зафіксована температура нижче 14 ° С в кутових кімнатах квитанції за опалення дозволено не сплачувати; від 18 до 12 ° С в не кутових кімнатах більше 12 годин на добу один раз на місяць ціна ЦО повинна бути зменшена на 5% за кожен градус відхилення;

Коли температура в не кутових кімнатах падає нижче 12 °С, платіжні документи на опалення не повинні нараховуватися.

Щоб не оплачувати централізоване опалення або провести перерахунок вартості комунальної послуги, порушення затвердженого температурного режиму необхідно зафіксувати офіційно.

Для цього слід запросити представника компанії, яка забезпечує теплопостачання житлового приміщення і скласти акт-претензію про надання неякісних ЖКП.

В Україні можливий спалах холери: Кузін розповів, де найбільша небезпека

неділя, 29 травень 2022, 12:30

У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що Україна готова до можливого спалаху холери. Водночас у відомстві вважають, що захворювання, ймовірно, поширюватиметься лише на територіях, де відбуваються бойові дії та існують проблеми з водою. Про це сказ...

Вона сказала "так": Український військовий освідчився своїй дівчині на блокпосту (фото)

неділя, 29 травень 2022, 12:22

Воїн Збройних сил України Богдан, який служив в армії з 2013 року, торік вирішив подумати про родину і зробив паузу у військовій кар’єрі. Проте повномасштабне вторгнення РФ внесло корективи у його плани, тож військовий освідчився своїй дівчині Катерині...