"Її врятувало диво!": Блогер Ходза відвідав у лікарні Катерину Гандзюк, яку облили кислотою

Шкода від кислоти не тільки в опіках, больовому шоці, але й у токсинах, які починають отруювати організм.
Антон Ходза. Фото: соцмережі.

Якби не було вжито своєчасних заходів та надано первинну допомогу – наслідки нападу на співробітницю міськради Херсона Катерину Гандзюк могли бути фатальними. Про це у Facebook 1 серпня написав блогер Антон Ходза, передають Патріоти України.

"Був у Катерини Гандзюк. Стан важкий, спілкуватися їй важко, але тримається молотком. Тепер її охороняють. Удень під дверима приймального покою тусило чимало камер, але, наскільки мені відомо, нічого цікавого вони не назнімали. Сподіваюся, київські лікарі зроблять усе можливе, щоб нейтралізувати завдану шкоду. Постійно щось колять, уводять, обробляють", – розповів він.

За словами блогера, Гандзюк урятувало диво. "Шкода від кислоти не тільки в опіках, больовому шоці, але й у токсинах, які моментально починають отруювати організм. Під загрозою тоді опиняються внутрішні органи: нирки, печінка, серце... Тому це фактично був замах на вбивство і тероризм", – підкреслив він.

Ходза додав, що постраждала дякує всім за підтримку. "Вона не має можливості відповідати на повідомлення (забинтованими руками це робити важкувато), тож поставтеся до цього з розумінням. Також подяка друзям, які змогли забезпечити перевезення Каті до Києва літаком", – підсумував він.

"Прокидатись - і щоранку знову втрачати тебе": Дівчина загиблого пілота "Джуса" зворушила мережу постом

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:26

Дівчина загиблого українського пілота Андрія Пільщикова із позивним "Джус" Меланія Подоляк зворушила мережу новим дописом. Вона зізналася, що ще довго не зможе прийняти свою втрату, постійно живе спогадами, і тому час від часу вихлюпує емоції і біль, щ...

В Україну ввірветься холодний атмосферний фронт: Синоптикиня назвала дату зміни погоди

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:54

Вже найближчими вихідними, а саме у неділю, 1 жовтня, в Україну увірветься холодний атмосферний фронт. Він принесе зниження температур та невеликі дощі у деякі регіони України. Про це повідомила у Telegram відома українська синоптикиня Наталка Діденко,...