"Її врятувало диво!": Блогер Ходза відвідав у лікарні Катерину Гандзюк, яку облили кислотою

Шкода від кислоти не тільки в опіках, больовому шоці, але й у токсинах, які починають отруювати організм.
Антон Ходза. Фото: соцмережі.

Якби не було вжито своєчасних заходів та надано первинну допомогу – наслідки нападу на співробітницю міськради Херсона Катерину Гандзюк могли бути фатальними. Про це у Facebook 1 серпня написав блогер Антон Ходза, передають Патріоти України.

"Був у Катерини Гандзюк. Стан важкий, спілкуватися їй важко, але тримається молотком. Тепер її охороняють. Удень під дверима приймального покою тусило чимало камер, але, наскільки мені відомо, нічого цікавого вони не назнімали. Сподіваюся, київські лікарі зроблять усе можливе, щоб нейтралізувати завдану шкоду. Постійно щось колять, уводять, обробляють", – розповів він.

За словами блогера, Гандзюк урятувало диво. "Шкода від кислоти не тільки в опіках, больовому шоці, але й у токсинах, які моментально починають отруювати організм. Під загрозою тоді опиняються внутрішні органи: нирки, печінка, серце... Тому це фактично був замах на вбивство і тероризм", – підкреслив він.

Ходза додав, що постраждала дякує всім за підтримку. "Вона не має можливості відповідати на повідомлення (забинтованими руками це робити важкувато), тож поставтеся до цього з розумінням. Також подяка друзям, які змогли забезпечити перевезення Каті до Києва літаком", – підсумував він.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...