"Існує величезна кількість тих, хто "в долі": Названо умову, за якої росіяни можуть почати серйозно бунтувати (відео)

Найближчим часом розраховувати на серйозні хвилювання в Росії не варто.
Серйозних протестів у РФ в найближчий час не буде? Фото: соцмережі.

В РФ є досить великий прошарок населення, який бере участь в розподілі грошових надходжень від експорту нафти. Серйозні протести в Росії можуть початися тоді, коли розподіляти вже буде нічого. Про це "Апострофу" розповів відомий український ведучий і шоумен Дмитро Чекалкін, передають Патріоти України.

За його словами, найближчим часом розраховувати на серйозні хвилювання в Росії не варто. "Росіяни починають бунтувати, коли вже нічого красти. На жаль, зараз ми бачимо протилежну тенденцію: протягом останніх трьох місяців за рахунок подорожчання нафти й газу вони на 20-25% збільшили валютні надходження. Тобто їм є за що і далі годувати лояльну аудиторію", - зазначає Чекалкін.

Лояльність виборців президента РФ Володимира Путіна, в свою чергу, підтримується двома способами. "Усі лояльні до Путіна поділяються на дві категорії: ті, хто "в долі", й ті, хто не в курсі. Існує величезна кількість тих, хто "в долі", - сьогодні практично в кожній родині хтось працює на державній службі. Тобто немає сімей, не пов’язаних з бюджетним фінансуванням. Враховуючи, що Росія все ж має мільярдні надходження від продажу вуглеводнів, то є чим годувати всю адміністративну бюрократичну машину. За роки правління Путіна цей апарат збільшився удвічі – кількість населення зменшилась, а армія й кількість чиновників збільшилися", - підкреслює ведучий.

"Старі, забуті злочини печуть та не дають спокою": У Києві з офісу Медведчука таємниче зник портрет Стуса (фото)

вівторок, 21 серпень 2018, 19:31

Як відомо, кум Путіна виступав захисником у процесі над поетом і дисидентом, який помер у тюремному карцері табору особливого режиму у вересні 1985 року в РФ. У столиці зі стіни офісу проросійського політика Віктора Медведчука, який очолює так званий "...

У Мелітополі через трагічну випадковість загинув боєць ЗСУ

вівторок, 21 серпень 2018, 18:45

​Чоловік отримав травму, несумісну з життям. Медикам врятувати його не вдалося. Помер боєць 20-ї окремої механізованої бригади Олег Попов. Про це повідомляють Патріоти України. Відомо, що трагедія сталася в понеділок, 20 серпня в смт Мирне Мелітопольсь...