"Існує величезна кількість тих, хто "в долі": Названо умову, за якої росіяни можуть почати серйозно бунтувати (відео)

Найближчим часом розраховувати на серйозні хвилювання в Росії не варто.
Серйозних протестів у РФ в найближчий час не буде? Фото: соцмережі.

В РФ є досить великий прошарок населення, який бере участь в розподілі грошових надходжень від експорту нафти. Серйозні протести в Росії можуть початися тоді, коли розподіляти вже буде нічого. Про це "Апострофу" розповів відомий український ведучий і шоумен Дмитро Чекалкін, передають Патріоти України.

За його словами, найближчим часом розраховувати на серйозні хвилювання в Росії не варто. "Росіяни починають бунтувати, коли вже нічого красти. На жаль, зараз ми бачимо протилежну тенденцію: протягом останніх трьох місяців за рахунок подорожчання нафти й газу вони на 20-25% збільшили валютні надходження. Тобто їм є за що і далі годувати лояльну аудиторію", - зазначає Чекалкін.

Лояльність виборців президента РФ Володимира Путіна, в свою чергу, підтримується двома способами. "Усі лояльні до Путіна поділяються на дві категорії: ті, хто "в долі", й ті, хто не в курсі. Існує величезна кількість тих, хто "в долі", - сьогодні практично в кожній родині хтось працює на державній службі. Тобто немає сімей, не пов’язаних з бюджетним фінансуванням. Враховуючи, що Росія все ж має мільярдні надходження від продажу вуглеводнів, то є чим годувати всю адміністративну бюрократичну машину. За роки правління Путіна цей апарат збільшився удвічі – кількість населення зменшилась, а армія й кількість чиновників збільшилися", - підкреслює ведучий.

Тепер без "Єкатєріни": У Вінниці активісти дерусифікували ресторан зі стравами у стилі Російської імперії (фото, відео)

четвер, 24 травень 2018, 18:30

Власники закладу пообіцяли перекласти меню протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами. У Вінниці націоналісти "українізували" ресторан "Камін". Назви страв у меню були подані зі стилістикою Російської імперії: "Завтрак Екатерины...

Таке "тихе" містечко: Мережу розсмішила гонитва поліцейських на Київщині за дівчиною в авто (відео)

четвер, 24 травень 2018, 18:15

Намагаючись затримати автомобіль, поліцейські розбили свою машину і влаштували стрілянину в центрі міста. У мережі опублікували "епічне" відео, на якому показана гонитва патрульних за порушником в Київській області, а саме в Ржищеві. Відео опублікував ...