У Херсоні водій автобуса обзивав пасажирів з пільговими квитками з посвідченнями учасників бойових дій. Зокрема, водій автобуса транспортного підприємства "Іксора" називав пільговиків "шаровиками". Про це на своїй сторінці у Facebook написав користувач Sergiy Pogulyai, передають Патріоти України.
"Водій бусіка на Херсон транспортного підприємства "Іксора" обзиває пасажирів з квитками по УБД шаровіками, каже, що місць уже немає, бо він місця попродавав поза касою. Тиче дулі й нецензурно виражається і каже, що знімати його уголовне дєло.
Квитки бралися з місцями на автовокзалі, за день до відправлення. Натомість мусимо їхати стоячі. Нелегальні пасажири вступаються за нього, аби не вставати з зайнятих місць." - написав він.
Слід зазначити, що інцидент обурив громадськість Херсона. Відтак, водія було звільнено, повідомила керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська.
"Тільки-но спілкувалася з керівником підприємства "Іксора". Хочу повідомити, що водій-хам звільнений з роботи. Це вже не перше звільнення після таких ситуацій," – написала вона.
Возаловська також закликала надавати повну інформацію про такі випадки (номер автобуса, дату, час відправлення, рейс).
"Дуже важко було вирахувати цього водія, збирали всіх і впізнали тільки по сорочці. Краще подавати скарги письмово", – додала керівник Центру допомоги учасникам АТО.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...