Хіти тижня. ''Абсолютно чужие!'': На КремльТБ несподівано відреклися від України

У Росії вибухнули заявою, що в Україні нібито залишилося 30-35% людей "російського психотипу", які готові сприймати ідеї Москви, інші ж - абсолютно чужі. Таку думку в ефірі одного з російських пропагандистських каналів озвучив журналіст, оглядач "Коммерсанта" Максим Юсін, повідомляють Патріоти України.

"Мені як російській людині в нинішніх кордонах Україна не потрібна, тому що для мене люди з Івано-Франківська, Тернополя, зі Львова – повністю чужі в усьому. Крім того, для мене за психотипом абсолютно чужі люди з Вінниці, Полтави і так далі, вони інші", – заявив він.

На думку Юсіна, в Україні нібито присутній "російський психотип" – його багато в Донецькій, Луганській, Одеській, Харківській областях. "Я не вірю, що комусь тут подобається, що людей в Маріуполі, в Харкові поголовно змушують у школах, лікарнях, поліклініках говорити українською. Це ненормально", – продовжив пропагандист.

"Зараз зачищено політичний простір настільки, що вони проголосувати не можуть. Кажуть, треба працювати з тими людьми, хто готовий нас почути – треба, серцем я розумію і згоден. Але коли вмикаються мізки, вмикається знання української ситуації, давайте знімемо рожеві окуляри і визнаємо, що тих людей, які готові нас чути, сприймати і проголосувати за ті партії, які більш-менш нам симпатичні, їх там не більше 30-35 відсотків", – заявив Юсін у дусі російської пропаганди.

На висловлювання журналіста відреагував український політолог Олексій Голобуцький. У своєму Telegram-каналі він написав: "Ну нарешті! Вони більше не "мишебраття", вони визнали, що ми для них чужі! Не минуло й п'яти років війни. Вони перейшли до своєї звичайної експансіоністської риторики, більше не прикриваючись тим, що "один народ", "теж русскіє" і рештою брехні. Їм просто потрібна наша земля – а ми їм чужі. Ті, кого завоювати і знищити", – прокоментував він.

Репресивно-корупційна схема: "Сучасні культурні новини України. Замість державної підтримки обшуки СБУ - обшуки СБУ - Сенцов про обшуки у Центрі Довженка

четвер, 28 травень 2020, 21:02

Замість державної підтримки Центру Довженка - обшуки Служби безпеки України. Про це на сторінці в Facebook режисер і письменник Олег Сенцов, зазначають Патріоти України. . "Сучасні культурні новини України. Замість державної підтримки одного з найу...

Пекельні перевезення: За загибель жінки, яка випала із маршрутки в Одесі, ніхто не відповість

четвер, 28 травень 2020, 20:57

Будучи особою, відповідальною за експлуатацію транспортного засобу, керуючи автобусом «БАЗ А079.23», що належить іншій особі, водій халатно поставився до виконання покладених на нього обов'язків. У четвер, 28 травня, Біляївський районний суд Одеської о...