Хіти тижня. Били по стінах арматурою: Хлопець, що вижив, розповів подробиці трагедії у Ніжині

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили.

На місці трагедії у Ніжині. Фото: ТСН.

Підлітки, яких на смерть придавило бетонною стіною в Ніжині Чернігівської області, сказали батькам, що йдуть грати в футбол, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо хлопчиків у віці 12-14 років сказали, що йдуть грати в футбол, в той час як насправді попрямували грати в недобудовану двоповерхову будівлю на околицю міста, - за радянських часів там хотіли облаштувати ветеринарну лікарню, проте, будівлю закинули.

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили. Хлопчик, що вижив, розповів, що вони взяли арматуру і били стіни, спостерігаючи, як з них падає цегла. В один момент стався обвал бетонного перекриття. Школяр дивом встиг відскочити, в той час як його друзів придавило. Він намагався їм допомогти, але не зміг і побіг кликати дорослих на допомогу.

"Він був на півкроку від смерті - встиг відскочити", - кажуть бійці ДСНС. За їх словами, щоб пробратися до хлопчиків, їм довелося випилювати і викорчовувати дерева, - будівля сильно заросла. Кілька годин зайняв розбір завалів.

Власниця земельної ділянки та недобудованої ветлікарні Ольга Гаркуша не відповідає на дзвінки і невідомо, де вона знаходиться. Загиблих хлопчиків поховають 8 липня.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. "У середині XVII сторіччя Османською імперією правила українка Надія": Вражаюча історія Хатідже Турхан, котра схожа на долю Роксолани

неділя, 24 жовтень 2021, 3:00

"Українська дівчина Надія, яка стала в середині XVII сторіччя правителькою Османської імперії, потрапила до Туреччини, як і знаменита Роксолана: під час набігу на українські землі її захопили татари, а потім продали як рабиню в Стамбулі, — розповідає д...

Хіти тижня. ​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

неділя, 24 жовтень 2021, 2:00

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй ст...