Хіти тижня. Били по стінах арматурою: Хлопець, що вижив, розповів подробиці трагедії у Ніжині

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили.

На місці трагедії у Ніжині. Фото: ТСН.

Підлітки, яких на смерть придавило бетонною стіною в Ніжині Чернігівської області, сказали батькам, що йдуть грати в футбол, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо хлопчиків у віці 12-14 років сказали, що йдуть грати в футбол, в той час як насправді попрямували грати в недобудовану двоповерхову будівлю на околицю міста, - за радянських часів там хотіли облаштувати ветеринарну лікарню, проте, будівлю закинули.

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили. Хлопчик, що вижив, розповів, що вони взяли арматуру і били стіни, спостерігаючи, як з них падає цегла. В один момент стався обвал бетонного перекриття. Школяр дивом встиг відскочити, в той час як його друзів придавило. Він намагався їм допомогти, але не зміг і побіг кликати дорослих на допомогу.

"Він був на півкроку від смерті - встиг відскочити", - кажуть бійці ДСНС. За їх словами, щоб пробратися до хлопчиків, їм довелося випилювати і викорчовувати дерева, - будівля сильно заросла. Кілька годин зайняв розбір завалів.

Власниця земельної ділянки та недобудованої ветлікарні Ольга Гаркуша не відповідає на дзвінки і невідомо, де вона знаходиться. Загиблих хлопчиків поховають 8 липня.

Джерело: ТСН.ua

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...

Формуватимуть світогляд дітей без участі "іноземних агентів": У РФ створюють аналог піонерської організації

середа, 6 липень 2022, 23:00

В Росії створять суспільно-державний рух дітей та молоді, який буде займатися вихованням та формуванням світогляду нового покоління. Відповідний закон ухвалила Держдума РФ, передають Патріоти України. Наглядову раду організації пропонують очолити Волод...