Хіти тижня. Били по стінах арматурою: Хлопець, що вижив, розповів подробиці трагедії у Ніжині

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили.

На місці трагедії у Ніжині. Фото: ТСН.

Підлітки, яких на смерть придавило бетонною стіною в Ніжині Чернігівської області, сказали батькам, що йдуть грати в футбол, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо хлопчиків у віці 12-14 років сказали, що йдуть грати в футбол, в той час як насправді попрямували грати в недобудовану двоповерхову будівлю на околицю міста, - за радянських часів там хотіли облаштувати ветеринарну лікарню, проте, будівлю закинули.

На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, - діти часто туди лазили. Хлопчик, що вижив, розповів, що вони взяли арматуру і били стіни, спостерігаючи, як з них падає цегла. В один момент стався обвал бетонного перекриття. Школяр дивом встиг відскочити, в той час як його друзів придавило. Він намагався їм допомогти, але не зміг і побіг кликати дорослих на допомогу.

"Він був на півкроку від смерті - встиг відскочити", - кажуть бійці ДСНС. За їх словами, щоб пробратися до хлопчиків, їм довелося випилювати і викорчовувати дерева, - будівля сильно заросла. Кілька годин зайняв розбір завалів.

Власниця земельної ділянки та недобудованої ветлікарні Ольга Гаркуша не відповідає на дзвінки і невідомо, де вона знаходиться. Загиблих хлопчиків поховають 8 липня.

Джерело: ТСН.ua

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...